Ponad 550 kandydatów na aplikantów adwokackich w Warszawie złoży uroczyste ślubowanie

Zapraszamy na szkolenie AKADEMIA PROCESOWA organizowane przez kancelarię Wardyński i Wspólnicy

Akademia Procesowa to seria warsztatów skierowanych do studentów ostatnich lat kierunków prawniczych oraz aplikantów organizowanych przez kancelarię Wardyński i Wspólnicy. Podczas warsztatów doświadczeni prawnicy procesowi podzielą się z uczestnikami doświadczeniem i umiejętnościami w zakresie pracy z klientem, sądem i w zespole złożonym ze specjalistów z różnych dziedzin i jurysdykcji.

Wyniesiona ze studiów znajomość prawa materialnego i procesowego to jedynie minimum potrzebne do reprezentowania klientów w sprawach sądowych i arbitrażowych. Aby prowadzić spory, młody adwokat lub radca prawny musi zrozumieć, czym w istocie jest proces i jaka jest w nim jego rola.

Akademia Procesowa jest podzielona na dwa moduły tematyczne: praca z klientem i analiza sprawy (15 – 17 marca 2019 r.) oraz przygotowanie pism procesowych i występowanie przed sądem (22 – 24 marca 2019 r.).

W czasie warsztatów odbędą się praktyczne ćwiczenia, takie jak symulacje wywiadów z klientem, przesłuchania świadków czy redagowanie pism procesowych. Zajęcia prowadzone będą na podstawie specjalnie przygotowanego kazusu oraz fikcyjnych akt sprawy. Uczestnicy otrzymają przygotowany przez kancelarię podręcznik oraz inne niezbędne materiały.

Warunkiem udziału w Akademii Procesowej jest przesłanie CV, listu motywacyjnego (nie dłuższego niż jedna strona A4) i zobowiązanie się do udziału we wszystkich spotkaniach. Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza do 26 lutego 2019 r.

LINK DO FORMULARZA.

Warsztaty będą się odbywać w warszawskiej siedzibie kancelarii WARDYŃSKI I WSPÓLNICY – al. Ujazdowskie 10. Udział w Akademii Procesowej jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona.