22.02.2019 / Wiadomości

#AdwokacidlaJemenu – Janina Ochojska zachęca do udziału w zbiórce

Prezeska i założycielka Polska Akcja Humanitarna (PAH) Janina Ochojska zachęca do wzięcia udziału w zbiórce „Adwokaci dla Jemenu” w ramach Dziewiąty Karnawałowy Bal Adwokatury.

W tym roku zbiórka będzie odbywać się na dwa sposoby.

Po pierwsze, zwyczajem lat poprzednich uczestnicy balu będą mogli wrzucać swoje datki do skarbony PAH wystawionej w Fortecy Kręglickich, gdzie już w sobotę 2 marca br. odbędzie się IX Karnawałowy Bal Adwokatury.

Po drugie, niezależnie od tego, w tym roku razem z Polską Akcją Humanitarną uruchomiliśmy dedykowaną zbiórkę internetową „Adwokaci dla Jemenu”, na niedawno uruchomionej specjalnej platformie PAH. Zbiórka już wystartował i potrwa do 11 maja br., czyli jubileuszowego Zgromadzenia Izby Adwokackiej w Warszawie.

W 100-lecie naszej izby okażmy szczególnie hojne serce!

Internetowa zbiórka: https://pomagamy.pl/1165

#AdwokacidlaJemenu

❗ #AdwokacidlaJemenu❗ Prezeska i założycielka Polska Akcja Humanitarna (PAH) (PAH) Janina Ochojska zachęca do wzięcia udziału w zbiórce "Adwokaci dla Jemenu" w ramach @dzieDziewiąty Karnawałowy Bal Adwokatury.❗ W tym roku zbiórka będzie odbywać się na dwa sposoby.❗ Po pierwsze, zwyczajem lat poprzednich uczestnicy balu będą mogli wrzucać swoje datki do skarbony PAH wystawionej w Fortecy Kręglickich, gdzie już w sobotę 2 marca br. odbędzie się IX Karnawałowy Bal Adwokatury.❗Po drugie, niezależnie od tego, w tym roku razem z Polską Akcją Humanitarną uruchomiliśmy dedykowaną zbiórkę internetową „Adwokaci dla Jemenu”, na niedawno uruchomionej specjalnej platformie PAH. Zbiórka już wystartował i potrwa do 11 maja br., czyli jubileuszowego Zgromadzenia Izby Adwokackiej w Warszawie.❗W 100-lecie naszej izby okażmy szczególnie hojne serce!❗Internetowa zbiórka: https://pomagamy.pl/1165

Opublikowany przez Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie Piątek, 22 lutego 2019