V Ogólnopolska Konferencja Aplikantów Adwokackich „Prawo a Nowe Technologie”

Szanowni Aplikanci i Adwokaci, serdecznie zapraszamy na V Ogólnopolską Konferencję Aplikantów Adwokackich „Prawo a Nowe Technologie”.

Konferencja odbędzie się już w tę sobotę, 21 września, w godz. 9:00 – 18:00 w siedzibie ORA (Aleje Ujazdowskie 49, sala im. Krajewskiego, 1 piętro).

Zgłoszenia na Konferencję przyjmujemy za pomocą formularza: https://forms.gle/HvbzFDyTCeGg3CnH7

Udział w Konferencji dla aplikantów stanowi podstawę usprawiedliwienia jednej, dowolnej nieobecności na zajęciach, natomiast adwokatom umożliwia zdobycie aż 5 punktów KDZ.

Konferencja składa się z 3 paneli tematycznych dot. nowych technologii per se, własności intelektualnej i wpływu rozwoju technologicznego na postępowania sądowe. W ramach paneli, 15-minutowe wystąpienia wygłosi po 5 aplikantów. Każdy panel zamknie wypowiedź i dyskusja z ekspertem – wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie.

W tym roku swoją obecnością zaszczycą nas adw. Krzysztof Wojdyło – wspólnik w kancelarii Wardyński i Wspólnicy, adw. Maciej Ślusarek – wspólnik w kancelarii LSW Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy oraz adw. Wojciech Jarosiński – partner w kancelarii Maruta Wachta.

Dodatkowo wykład otwierający wygłosi gość specjalny – dr. hab Piotr Płoszajski, profesor SGH.

Poniżej znajduje się harmonogram wraz z tematami wszystkich wystąpień, a szczegóły znajdują się w wydarzaniu na facebooku: https://www.facebook.com/events/643601139409475/.

Pytania prosimy kierować na adres KonferencjaAplikantow2019@gmail.com.

Sponsorem wydarzenia jest Kancelaria Adwokacka adw. Michał Krysztofowicz i adw. Marcin Hilarowicz – www.karnisci.pl 

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału,
Samorząd Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie

Broszura z programem