Szkolenia fakultatywne dla aplikantów – przyszłość branży prawniczej i nowe technologie

Serdecznie zapraszamy aplikantów adwokackich naszej izby na zajęcia szkoleniowo-warsztatowe z zakresu tzw. nowych technologii w branży prawniczej prowadzone w trybie online poprzez aplikację ZOOM. Zajęcia zostaną przeprowadzone w dwóch odrębnych blokach tematycznych. 

Na Państwa zgłoszenia czekamy od dnia 11 maja 2020 r. (poniedziałek) od godz. 9.00 pod adresem: dsa@ora-warszawa.com.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Aplikanci mogą uczestniczyć w jednym lub w dwóch blokach tematycznych.

Zakres tematyczny i czasowy zajęć

Blok 1. Jak zmienia się i jaka będzie przyszłość branży prawniczej.

* Trendy światowe

* Prognozy dotyczące przyszłość

* Konieczne zmiany

Termin: 14 maja 2020 r. (czwartek) godz. 18.30-20.00 (2 jg.)

Blok 2. Wprowadzenie do nowych technologii w branży prawniczej.

* Analiza obecnego otoczenia branży prawniczej

* Innowacje i transformacja cyfrowa

* Legaltech – rozwiązania i ich zastosowanie

Termin: 26 maja 2020 r. (wtorek) w godz. 18.30-20.00 (2 jg.)

Aplikant w tytule zgłoszenia powinien wpisać „Zajęcia z Nowych Technologii”, zaś w treści swojego zgłoszenia powinien podać imię i nazwisko, grupę szkoleniową, adres mailowy oraz wybrany blok spotkania (np. Blok 2).

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. O przyjęciu zgłoszenia lub braku miejsc, każdy aplikant dowie się, otrzymując bezpośrednią odpowiedź na swój adres mailowy.

Zajęcia poprowadzi Kamila Kurkowska.

KAMILA KURKOWSKA jest doświadczoną menedżerką, ekspertką rozwoju biznesu, innowacji i nowoczesnego marketingu w branży prawniczej, a także ambasadorką na Polskę European Legaltech Association oraz Prezeską Fundacji Woen in Law.  Założycielka i Dyrektor Generalna firmy doradczej Firemind, specjalizującej się w obsłudze firm z sektora usług profesjonalnych i startupów technologicznych. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w firmach Deloitte, Harward Business Review i RSM Poland.

Serdecznie zapraszamy!