Międzynarodowa Konferencja: Współczesne wyzwania dla właściwego wykonywania Europejskiego Nakazu Aresztowania w świetle najnowszego orzecznictwa TSUE – 18.02 br.

Zapraszamy na Międzynarodowy Webinar: Prawniczy Współczesne wyzwania dla właściwego wykonywania Europejskiego Nakazu Aresztowania w świetle najnowszego orzecznictwa TSUE organizowany przez Krakowską Izbę Adwokacką, który odbędzie się on-line w dniu 18 lutego 20201 r. o godz. 18:00

Prelegentami będą: Margarete Grafin von Galen- Przewodnicząca CCBE, Kees Sterk – Przewodniczący (2018-2020) ENCJ, Vincent Asselineau – Przewodniczący ECBA, Dariusz Mazur –  były Koordynator międzynarodowej współpracy i praw człowieka w sprawach karnych, sędzia Sądu Okręgowego w Krakowie, Gordon Jackson – Dziekan (2016-2020)  Izby Adwokatów w Szkocji.

Link do rejestracji: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdKuv155zNH9Gd0glLZ0oxrcEfWCdtdwC-K-8XyQ3G9fzwUtA/viewform

Informujemy, iż nie ma limitu uczestników i do wszystkich, którzy dokonają zapisu zostanie wysłany link do spotkania (na dzień przed wydarzeniem). Konferencja odbywać się będzie tylko i wyłącznie w języku angielskim.
Udział w Konferencji jest bezpłatny i zaliczany do obowiązkowego doskonalenia zawodowego adwokatów – 5 pkt.