Konferencja The EU and the UK: Solidarity – past, present and future? w Gdańsku, w dniach 26-27 maja br.

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy,

W dniach od 26 do 27 maja 2019 roku w Hotelu Almond w Gdańsku odbędzie się konferencja The EU and the UK: Solidarity – past, present and future? organizowana przez Bar European Group of the Bar of England and Wales przy współudziale adw. Marcina Piechockiego, ze strony polskiej.

Konferencja w swoim założeniu ma skupić elitę prawniczą z Wielkiej Brytanii jak i Polski (sędziów, profesorów prawa, adwokatów) i koncentruje się na tematyce związanej z szeroko pojętym prawem europejskim (m.in. europejskim prawem konkurencji, wolnym przepływem osób i obywatelstwem, handlem międzynarodowym, prawem własności intelektualnej oraz ochroną danych osobowych, relacją między sądami krajowymi a Europejskim Trybunałem Sprawiedliwości, Europejskim Trybunałem Praw Człowieka, Brexicie).

Program konferencji znajdziesz tutaj.

Koszt za uczestnictwo w konferencji: 50 GBP (250 PLN) + koszt uroczystej kolacji to 70 GBP.

Istnieje możliwość uczestnictwa polskich adwokatów w tym wydarzeniu (ok. 20 – 25 osób).

Osoby zainteresowane proszę o rejestrację u adw. Marcina Piechockiego m.piechocki@piechockilaw.pl i Pani Wendy Taylor wendyannetaylor@hotmail.com poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego tutaj i przesłanie go scanem do dnia 20 maja 2019 roku. Decydująca jest kolejność zgłoszeń.

Adw. Marcin Piechocki

BEG – CONFERENCE 2019 NOTICE_v2

BEG – Conference 2019 Registration forms

BEG- Gdansk Programme _version_5