Konferencja online „Konsument na Rynku Usług Finansowych”- 24 lutego br. (czwartek) w godz. 9.00 – 14.30

Serdecznie zapraszamy na zdalną konferencję „Konsument na rynku usług finansowych”, która odbędzie się 24 lutego (czwartek) w godz. 9.00 – 14.30.

Konferencję, którą zorganizowały adw. Mariola Łakomska i adw. Joanna Tkaczyk-Lipnicka, objął swoim patronatem: Dziekan Izby Adwokackiej w Warszawie, Rzecznika Praw Obywatelskich RP, Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Rzecznik Finansowy, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców oraz Instytut Nauk Prawnych PAN.

Konferencja ma przede wszystkim na celu podjęcie tematyki z zakresu praw konsumenta na rynku usług bankowych i ubezpieczeń z uwzględnieniem pojawiającej się praktyki orzeczniczej. W ostatnim panelu zostanie zaś podjęta tematyka nowego podmiotu, który pojawił się w obrocie prawno-gospodarczym, a więc przedsiębiorcy na prawach konsumenta

Prelegentami będą przedstawiciele Rzecznika Praw Obywatelskich RP, Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Rzecznika Finansowego, Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców oraz Instytutu Nauk Prawnych PAN – szczegółowy plan konferencji w załączeniu.

Udział w wydarzeniu jest otwarty i bezpłatny – rejestracja poprzez link do bezpłatnej wersji komunikatora zoom (uwaga – limit miejsc!):

Link: https://zoom.us/webinar/register/WN_vtCKupCIRb6dHa_HsAjAwg

Za udział można otrzymać 6 punktów KDZ.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt do organizatorek:

adw. Mariola Łakomskamariola.lakomska@ora-warszawa.com.pl

adw. Joanna Tkaczyk-Lipnickajoanna.tkaczyk@ora-warszawa.com.pl

Program konferencji