Ślubowanie Adwokatów 2019 rok – najważniejsze informacje

Dziekan ORA w Warszawie adw. Mikołaj Pietrzak oraz Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie serdecznie zapraszają egzaminowanych aplikantów adwokackich oraz ich Gości na uroczyste ślubowanie adwokackie, które odbędzie się 29 czerwca 2019 r. o godzinie 16.00 w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre, Warszawa ul. Grzybowska 63.

Poniżej najważniejsze informacje organizacyjne w tej sprawie.

 1. Ślubowanie rozpocznie się o godzinie 16:00, w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre , Warszawa ul. Grzybowska 63.
 2. Bardzo prosimy egzaminowanych aplikantów oraz ich Gości o przybycie najpóźniej
  o godzinie 15.00.
 3. UWAGA! Wstęp na ślubowanie odbywać się będzie wyłącznie za okazaniem zaproszenia (dotyczy to tak ślubujących, jak i ich Gości). Zaproszenia można będzie odbierać od 10 czerwca br. (poniedziałek) do 24 czerwca br. włącznie (poniedziałek) w biurze podawczym Działu Szkolenia Aplikantów – bud. A1, parter, pokój nr 1 w godzinach 9.00 – 17.-00 , ul. Bobrowiecka 9. Osoba ślubująca otrzyma bezpłatnie jedno zaproszenie dla siebie oraz jedno dla osoby towarzyszącej (łącznie dwa).
 4. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom egzaminowanych aplikantów adwokackich oraz ich Gości, informujemy, iż istnieje możliwość uzyskania dodatkowych zaproszeń dla kolejnych osób towarzyszących. Warunkiem uzyskania zaproszenia jest wpłata kwoty 50 zł (lub wielokrotności) na rachunek bankowy Fundacji Adwokatury Warszawskiej na cele statutowe. Osoby zainteresowane dodatkowymi zaproszeniami proszone są o wysłanie potwierdzenia dokonania przelewu na konto Fundacji Adwokatury Warszawskiej na adres email: slubowanie2019@ora-warszawa.com.pl,
  z podaniem w tytule przelewu imienia nazwiska osoby ślubującej oraz ilości sztuk zaproszeń dodatkowych.

Nr konta bankowego Fundacji: 74 1050 1025 1000 0090 3149 2896

Wzór tytułu wpłaty: Anna_Kowalska_Wpłata na cele statutowe._2_sztuki

 1. Istnieje możliwość odbioru zaproszenia nie tylko osobiście, ale także z upoważnieniem pisemnym. W upoważnieniu musi być jednoznacznie wskazane, dla jakiej osoby zaproszenie jest odbierane. Brak takiego wskazania będzie skutkował brakiem wydania zaproszenia.
 2. Na ślubowanie należy zabrać ze sobą dowód osobisty.
 3. Podpisanie protokołu ślubowania oraz odebranie legitymacji nastąpi po zakończeniu uroczystości (nie wcześniej).
 4. Na terenie Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre jest płatny parking z ograniczoną ilością miejsc. Z uwagi na utrudnienia w ruchu oraz ograniczoną ilość miejsc parkingowych zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej.
 5. Togi – można zabrać ze sobą, ale nie ma takiego obowiązku.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim egzaminowanym aplikantom adwokackim zdanego egzaminu i życzymy sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.