Aplikancie! Trwa AKCJA „KANCELARIA OD KUCHNI” – oferty kancelarii

Poniżaj zachęcamy do zapoznania się z ofertą kancelarii w ramach II edycji AKCJI „KANCELARIA OD KUCHNI”.

Szanowni Państwo,
(Aplikanci Adwokaccy Izby Adwokackiej w Warszawie)

Dział Szkolenia Aplikantów Adwokackich przy ORA w Warszawie zaprasza wszystkich aplikantów adwokackich naszej Izby i gorąco zachęca do wzięcia udziału już w drugiej edycji AKCJI „KANCELARIA OD KUCHNI”.

Celem akcji jest praktyczne zapoznanie aplikantów adwokackich z zasadami funkcjonowania kancelarii i spółek adwokackich „od Kuchni”, a więc nie tylko z organizacją danej formy aktywności adwokackiej, ale i funkcjonowaniem Kancelarii jako struktury, z systemem jej zarządzania oraz obowiązującymi procedurami działania Kancelarii; na podstawie obowiązujących przepisów, ale też w kontekście uwarunkowań praktycznych właściwych dla działalności adwokackiej.

Podczas tej Akcji będą Państwo mogli zapoznawać się w praktyce z funkcjonowaniem Kancelarii w różnych formach dopuszczonych dla wykonywania zawodu adwokata, co w przyszłości może Państwu pomóc w podjęciu decyzji dotyczącej wyboru optymalnej drogi dla własnej kariery zawodowej.

Dodatkowo wybierając się na spotkania podczas Akcji „Kancelaria od Kuchni”, będą Państwo mogli poznać adwokatów naszej Izby oraz zasady funkcjonowania Kancelarii, tych większych i tych mniejszych, aby w przyszłości łatwiej móc podjęć decyzję co do formy, w której będą chcieli Państwo w przyszłości wykonywać zawód adwokata. Warsztaty te mają ułatwić start zawodowy, a nawiązany przez formułę tych spotkań kontakt Kancelarii z aplikantami, służyć będzie z pewnością, powstawaniu nowych relacji umożliwiających Kancelariom zaangażowanym w projekt, wybór spośród aplikantów uczestniczących w spotkaniach współpracowników lub wręcz stałych pracowników Kancelarii.

W związku z powyższym w załączeniu przedstawiamy Państwu ofertę Kancelarii z prośbą o zapoznanie się z nią i wybranie właściwej poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego pod linkiem: https://forms.gle/Q3Za8nXNjAMStMRr9

Oczywiście o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia będą zbierane do wyczerpania miejsc.

Z poważaniem,
/-/ Adw. Dorota Kulińska
Kierownik Szkolenia Aplikantów Adwokackich

Kancelaria od kuchni_OFERTA