Ankieta skierowana do adwokatów i radców prawnych oraz aplikantów tych zawodów w ramach projektu badawczego pt. „Koszty procesu karnego w świetle ekonomicznej analizy prawa”

Szanowna Pani Mecenas/Szanowny Panie Mecenasie, serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w ankiecie skierowana do adwokatów i radców prawnych oraz aplikantów tych zawodów w ramach projektu badawczego pt. „Koszty procesu karnego w świetle ekonomicznej analizy prawa”.

Ankieta jest  anonimowa i przeprowadzana w celach naukowych, w ramach projektu badawczego NCN nr Opus 10 (HS-5) „Koszty procesu karnego w świetle ekonomicznej analizy prawa” realizowano przez Katedrę Postępowania Karnego Wydziału Prawa i Administracji UJ, pod kierunkiem prof. UJ, Dobrosławy Szumiło-Kulczyckiej.

Podstawowym celem realizowanych badań jest poznanie opinii adwokatów, radców prawnych oraz aplikantów do tych zawodów mających doświadczenie w sprawach karnych na temat niektórych kwestii dotyczących kosztów procesu w aspekcie regulacji normatywnej i stosowania prawa. Wszystkie postawione pytania mają charakter zamknięty, toteż udzielenie na nie odpowiedzi polegać będzie jedynie na zaznaczeniu stosownej odpowiedzi.

Bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w ankiecie!

Link do ankiety – https://forms.gle/L4Xq2QXdojbEPxHm6.

Prezydium ORA w Warszawie