07.11.2019 / Sport

Drużyna izby w Biegu Niepodległości – zapraszamy do Strefy Mecenasa

W związku z nadchodzącym Świętem Niepodległości, przypominamy Państwu o Biegu Niepodległości, w którym wezmą licznie udział przedstawiciele naszej Izby. Największy warszawski bieg masowy wystartuje 11 listopada o godzinie 11.11. Trasa Biegu Niepodległości będzie przebiegać ul. Jana Pawła II, Chałubińskiego, Niepodległości. Start i Meta Biegu znajdują się w ul. Jana Pawła II, na wysokości skrzyżowania z ul. Stawki. W ramach Biegu Niepodległości odbędzie się również bieg dla dzieci – „Mila dla Niepodległej” oraz Nordic Walking.

Zawodnikom przypominamy o konieczności pilnego odebrania pakietów, bowiem 11.11 odbiór możliwy jest jedynie dla zawodników mieszkających poza Warszawą. Biuro zawodów zlokalizowane jest na 1 piętrze w C.H. Arkadia (ul. Jana Pawła II 82). Informacje o godzinach pracy Biura Zawodów znajdują się na stronie internetowej: https://aktywnawarszawa.waw.pl/pl/imprezy-sportowe/bieg-niepodleglosci/biuro-zawodow

Gorąco zachęcamy Państwa do kibicowania Koleżankom i Kolegom z Izby na trasie biegu, a także odwiedzenia Strefy Mecenasa, gdzie zarówno przed biegiem jak i po będzie można napić się ciepłej zupy, herbaty i porozmawiać z zawodnikami Biegu. Strefa Mecenasa zlokalizowana jest przy ul. Jana Pawła II 69 (tj. na wysokości Zespołu Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2).  Strefa Mecenasa utworzona będzie przez Okręgową Izbę Radców Prawnych do której zostaliśmy zaproszeni.  Nasze flagi i ścianka będą też widoczne. Strefa będzie miała otwarty charakter, żeby promować oba prawnicze zawody. Będziemy też częstować czekoladkami „z adwokatem” i smyczki z logo Izby.  Czynna będzie do godz. 14:00. Do zobaczenia w Strefie Mecenasa i na Trasie Biegu!

adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji Integracji Środowiskowej

adw. Joanna Tkaczyk, Wiceprzewodnicząca Komisji Integracji Środowiskowej

adw. Magdalena Niegierewicz, członek Komisji Integracji Środowiskowej

apl. adw. Anna Nowicka

apl. adw. Zbigniew Minda