15.01.2024 / Sport

Dofinasowanie uczestnictwa w X. Ogólnopolskich Mistrzostwach Lekarzy i Prawników w Szachach

Na wniosek Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu oraz uczestników poprzednich edycji informujemy o możliwości uzyskania dofinansowania udziału w X. Ogólnopolskich Mistrzostwach Lekarzy i Prawników w Szachach, które odbędą się w dn. 19-21 stycznia 2024 r.

Organizatorami Mistrzostw są Okręgowa Izba Lekarska w Lublinie oraz Stowarzyszenie Szachistów SZACHPOL w Łukowie we współpracy i współfinansowaniu Naczelnej Izby Lekarskiej oraz Krajowa Rady Radców Prawnych.

Wpisowe wynosi 120 zł do każdego turnieju a dofinansowanie obejmuje kwotę max. 240 zł od osoby tj. udział w dwóch turniejach.

Szczegółowe informacje dotyczące Mistrzostw, kosztów zakwaterowania oraz formularz są dostępne tutaj!

Wnioski mailowe należy kierować do Pani Barbary Smoderek, biuro ORA, email: barbara.smoderek@ora-warszawa.com.pl

Liczba miejsc z dofinansowaniem jest ograniczona i decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Dofinansowanie będzie przyznane członkom izby, którzy nie zalegają ze składkami oraz opłatą za szkolenie.

Z pozdrowieniami,

adw. Monika Rajska