22.06.2022 / Sport

Cotygodniowe Treningi Biegowe – terminy wakacyjne

Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu serdecznie zaprasza wszystkich miłośników sportu na cotygodniowe treningi biegowe. Zaproszenie kierujemy zarówno do zaawansowanych jak i początkujących biegaczy. Uczestnicy izbowych treningów szlifują formę i technikę biegu pod czujnym okiem trenera biegania Pana Jacka Gardenera.  Treningi organizowane są wspólnie z samorządem radcowskim.

Treningi odbywają się w każdą środę i trwają około 1h.  Zbiórka uczestników ma miejsce przy wejściu na bieżnię stadionu lekkoatletycznego przy ul. Myśliwieckiej 9. Najczęściej treningi odbywają się na tartanowej bieżni stadionu. Grupa biega także w zielonej okolicy Alei Hopfera i ulicy Agrykola. Zwieńczeniem treningu jest wspólne rozciąganie na terenie stadionu przy Myśliwieckiej.

W okresie wakacyjnym treningi odbędą się:

  • 6, 13, 20 i 27 lipca;
  • 3, 10, 17, 24 i 31 lipca
  • 7, 14, 21, 28 września.

Koleżanki i Koledzy uczestniczący w treningach biegowych przygotowują się wspólnie do Biegu Powstania Warszawskiego zaplanowanego w dn. 30 lipca br, podczas którego będą rywalizować w kategorii Adwokatek i Adwokatów. Zapisy na Bieg nadal są aktywne.

Link do strony z zapisami:

https://biegpowstaniawarszawskiego.pl/

Zapraszamy również do dołączenia do Izbowej Sekcji Biegowej, gdzie Koleżanki i Koledzy z Izby dzielą się informacjami dotyczącymi wydarzeń biegowych i nie tylko! Link do strony Sekcji poniżej:

https://www.facebook.com/groups/1706445596313834

Z koleżeńskimi pozdrowieniami,

adw. Monika Rajska

adw. Anna Nowicka