22.06.2022 / Sport

Izbowe Sukcesy na Mistrzostwach Polski Adwokatów w Tenisie

W dniach 16-18 czerwca br. na kortach Klub Tenisowy ARKA w Gdyni rozegrane zostały XLIV Mistrzostwa Polski Adwokatów w tenisie. Organizatorami tegorocznej edycji były Pomorska Izba Adwokacka w Gdańsku. Do rywalizacji o tytuł mistrzowski przystąpiło kilkudziesięciu adwokatów z całej Polski, w tym przedstawiciele nasze Izby.

Serdecznie gratulujemy apl. adw. Piotrowi Kropiwnickiemu za tytuł mistrzowski w najsilniejszej kategorii Mężczyźni Open. W kategorii Mężczyźni 60+ zwyciężył bezapelacyjnie adw. Sławomir Leśniewski.

Srebrny medal w mikście wywalczył apl. Piotr Kropiwnicki wraz z apl. adw. Patrycją Łukasiewicz, która może też pochwalić się brązowym medalem w kategorii Kobiety Open.

Drugiego dnia turnieju odbył się uroczysty bankiet, w trakcie którego uczestnicy Mistrzostw zaangażowali się w charytatywną loterię fantową. Zebrane środki w wysokości 2290 zł przeznaczone zostały na rzecz dzieci pokrzywdzonych wojną w Ukrainie.

Na kolejną edycję Mistrzostw Polski Adwokatów w Tenisie zapraszamy ponownie do Gdyni w długi weekend czerwcowy.

Z tenisowymi pozdrowieniami,

adw. Monika Rajska