Bezpłatny dostęp do LEGALIS-a dla aplikantów przystępujących do egzaminu adwokackiego w roku 2022

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie dzięki wsparciu Wydawnictwa C.H. BECK oferuje aplikantom adwokackim, którzy ukończyli aplikację adwokacką w grudniu 2021 roku bezpłatny dostęp do nowego SIP Legalis Aplikant Plus. Dostępy będą uruchamiane dla Państwa bezterminowo do końca maja. Egzamin adwokacki w tym roku zaplanowany jest w dn. 10-13 maja br.

Wszystkie dostępy ufundowane będą przez Wydawnictwo C.H. BECK, z którym Okręgowa Rada Adwokacka współpracuje od kilku lat, oferując systemy informacji prawnej w ramach pomocy dydaktycznej w trakcie odbywania aplikacji.

Zakres nowej oferty jest szerszy niż w latach ubiegłych. Jego szczegółowy opis znajduje się na stronie wydawnictwa:
https://legalis.pl/wp-content/uploads/2022/02/Pakiet_Orange_dla_Aplikantow_Izby_Adwokackiej_w_Warszawie.pdf

Aplikanci, którzy przystępują do egzaminu, a aktualnie korzystają z zeszłorocznych abonamentów LEGALIS APLIKANT, do którego dostęp zakończy się w dn. 31 marca br. również mogą już ubiegać się o dostęp do nowej wersji oraz przedłużenie dostępu do końca maja br.

Zainteresowanych aplikantów, którzy ukończyli aplikację w 2020 roku, a przystępują do egzaminu w roku 2022 również prosimy o wypełnienie ankiety. Dołożymy starań, aby – w miarę możliwości – zapewnić dostęp do programu również Państwu, na czas przygotowania do egzaminu zawodowego.

Oferta obejmuje dostęp do ujednoliconej bazy aktów prawnych z codzienną aktualizacją, orzecznictwa, kierunków orzeczniczych, wzorów umów i pism procesowych oraz Monitora Prawniczego. System zawiera również dostęp do komentarzy C.H. Beck do wszystkich dziedzin prawa,  metodyki C.H. Beck oraz N.ius – aktualności legislacyjne i orzecznicze.

ZGŁOSZENIA ORAZ ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH

Zgłoszenia należy kierować najpóźniej do 24 lutego 2022 r. do  Działu Szkolenia Aplikantów Adwokackich wypełniając formularz dostępny pod linkiem: https://forms.gle/jvBshTUK6a9KzTnv8

Po przesłaniu zgłoszenia aplikanci w ciągu kilku dni otrzymają maila aktywującego dostęp. Prosimy o sprawdzanie wiadomości w folderze SPAM.  Logowanie do systemu odbywa się poprzez indywidualny adres mailowy aplikanta, co zapewnia komfort pracy oraz możliwość personalizacji  programu.

Mamy nadzieję, że korzystanie z LEGALIS APLIKANT online ułatwi Państwu naukę zdalną w okresie pandemii i wesprze w przygotowaniach do opóźnionego w tym roku egzaminu adwokackiego.

adw. Ewa Bojanowska

Kierownik Szkolenia Aplikantów Adwokackich

adw. Monika Rajska

Koordynator Projektu