22.09.2023 / Sport

Adwokacki Tenisowy MIXIN – kontynuacja jesienno-zimowa

Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu informuje, że treningi deblowo-mikstowe w formule tenisowego „MIX-IN” będą odbywać się także w sezonie jesienno-zimowym. Cieszymy się, że takie towarzyskie spotkania na kortach spotkały się z dużym zainteresowaniem.

Zajęcia organizowane będą na krytych kortach Legia Tenis & Golf o nawierzchni ceglanej, w każdą niedzielę w godz. 17-19, pod okiem wykwalifikowanego trenera tenisa.

Gramy „na punkty” w składach mieszanych, deblowych i mikstowych.  Dopuszczalny jest udział jednej pary deblowej przeciwko parze mieszanej. W doborze par pomaga trener, który może uczestniczyć w grze w przypadku nierównej liczby uczestników. Trener będzie pilnować zmian co 40 min.  Po zmianie będziemy grać z innym partnerem lub partnerką.

Wymagany poziom dla uczestników od 3,5 ntrp do 5,5 ntrp w singlu. Doświadczenie w deblu nie jest potrzebne.

Wpisowe od 1 października wynosi 60 zł za 2h gry i jest płatne w recepcji klubu. Zbiórka o godz. 16:30.

ZAPISY: Prosimy o zapisy mailowe, email: komisja.integracji@ora-warszawa.com.pl. W tytule maila należy podać „Adwokacki MIX-IN” oraz dzień na który się Państwo zapisujecie. Zapraszamy także bez zapisu, ale nie gwarantujemy miejsca.  W przypadku rezygnacji z zajęć prosimy o informacje dzień wcześniej.

Na zajęciach nie trzeba przychodzić z partnerem. Można przyjść z dziećmi powyżej 14 lat, lecz nie możemy zapewnić gry w parze z dzieckiem.

Zapewniamy piłki tenisowe oraz świetną atmosferę na kortach.

TERMINY:

1, 8, 15, 22 i 29 października, godz. 17-19

5, 12, 19 oraz 26 listopada, godz. 17-19

3, 10 oraz 17 grudnia, 17-19

Mamy nadzieję, że zajęcia pomogą także w przygotowaniu do XIII Otwartego Zimowego Turnieju Adwokatów, który zaplanowany jest pod koniec stycznia 2024 r.

Serdecznie zapraszamy!

adw. Monika Rajska

adw. Anisa Gnacikowska

adw. Kamil Szmid

apl. adw. Patrycja Łukasiewicz