Adw. Filip Rak z naszej izby Laureatem Rising Stars Prawnicy – Liderzy Jutra 2023!

14 listopada br. odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród #RisingStars organizowana przez wydawnictwo Wolters Kluwer Polska i Dziennik Gazeta Prawna. Przyznano 10 nagród dla najlepiej zapowiadających się prawników poniżej 35 roku życia, którzy zostali zgłoszeni do konkursu oraz 5 nagród specjalnych. W XII edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2023 zgłoszonych zostało aż 171 osób!

Serdecznie gratulujemy wszystkim Laureatom i Wyróżnionym, a wśród nich szczególnie adwokatkom i adwokatom naszej Izby: adw. Filipowi Rakowi (I. miejsce), adw. Agacie Plichta-Trzonkowskiej (IV. Miejsce), Hannie Marcinkiewicz-Grzesiak (V. miejsce) i adw. Anicie Garnuszek (VI. Miejsce).

Kapituła konkursu wręczyła również 5 nagród specjalnych, które otrzymali z naszej izby: adw. Teresa Kaczyńska-Kochaniec i adw. Roksana Kałużna-Bałazy

Wczorajsza gala zwieńczyła XII edycję konkursu. Spośród 12 edycji, aż 9 razy główna nagroda trafiła do adwokatek i adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie, co nas szczególnie cieszy.

Do tej pory laureatami nagrody głównej i jednocześnie członkiniami lub członkami naszej Izby byli: adw. Justyna Szpara (2012), adw. Katarzyna Wiśniewska (2015), adw. Karolina Schiffter (2016), adw. Karolina Kuszlewicz (2017), adw. Michał Zacharski (2018), adw. Monika Horna-Cieślak (2019) i adw. Grzegorz Kukowka (2021). adw. dr Judyta Latymowicz (2022). Zdjęcie dzięki uprzejmości Organizatora Konkursu – Wydawnictwa Wolters Kluwer Polska.