Sesja zdjęciowa już po raz czwarty w ORA Warszawa – dziękujemy za licznej przybycie!

W dniach 13-14 listopada 2023 r. w siedzibie ORA Warszawa Przewodnicząca Komisji do spraw wsparcia w wykonywaniu zawodu adw. Joanna Tkaczyk – Lipnicka już po raz czwarty zorganizowała biznesową sesja zdjęciowa dla członków naszej Izby. W tym roku była wspierana przez członkinie Komisji adw. Annę Atanasow i adw. Karolinę Wierzbicką.

Podczas tych dwóch dni, w siedzibie naszej Rady, każdy członek Naszej Izby mógł wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Każdy z uczestników otrzyma od Fotografa wykonane ujęcia na maila, z których dokona wyboru 4 zdjęć. Zostaną one następnie poddane obróbce graficznej. Istniała też możliwość wyboru większej liczby ujęć.

W sesji zdjęciowej wzięli liczny udział i adwokaci, i nasi aplikanci. Istniała też możliwość uczestnictwa wraz z współpracownikami z Kancelarii.

Bardzo dziękujemy za tak duże zainteresowanie.

Z koleżeńskimi pozdrowieniami,
adw. Joanna Tkaczyk – Lipnicka