Ruszyła 5. edycja konkursu „Adwokatka Roku” – zgłoszenia do 28 lutego br.

Mamy przyjemność poinformować, iż ruszyła już piąta edycja konkursu „Adwokatka Roku” organizowanego przez Naczelną Radę Adwokacką wraz Zespołem ds. Kobiet przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.

Nagroda stanowi uhonorowanie adwokatki, która w 2021 roku wykazała się osiągnięciami w ramach prowadzonej przez siebie działalności zawodowej, widocznym zaangażowaniem w prace samorządu adwokackiego, a także inną aktywnością w tym społeczną lub naukową.

Przyznanie Nagrody jest wyrazem docenienia i wyróżnienia pracy adwokatek, co winno przyczynić się do ich aktywizacji w ramach prowadzonych przez kobiety zarówno praktyk zawodowych, jak i pracy naukowej, a także zgodnie z treścią uchwały nr 24/2016 Krajowego Zjazdu Adwokatury z 26 listopada 2016r., stanowi realizację nałożonego na Naczelną Radę Adwokacką zalecenia podjęcia działań zmierzających do zwiększenia udziału kobiet adwokatów w działalności samorządowej.

Poniżej publikujemy regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszenia, formularzem zgody na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku kandydatki.

Jednocześnie informujemy iż załączone formularze są jedyną formą wskazywania kandydatek.

Kandydatury, za pomocą formularza zgłoszeń i zgody, prosimy nadsyłać do  28.02.2022 roku na niniejszy adres mailowy (dzial.osobowy@nra.pl).

Formularz_Adwokatka_Roku

wniosek ws Adwokatki Roku

Zgoda kandydatki – nagroda Adwokatka Roku

Regulamin Konkursu