04.08.2022 / Sport

Wakacyjny pojedynek Paintball aplikantów adwokackich i radcowskich – trwają zapisy!

Samorząd Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie wraz z Komisją Integracji, Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie oraz wraz z Klubem Aplikanta ma przyjemność zaprosić wszystkich aplikantów adwokackich na wakacyjny pojedynek Paintball aplikantów adwokackich i radcowskich.

Wydarzenie odbędzie się 20 sierpnia 2022 r. (sobota) od 15.30 do 23.00

Zapisy będą prowadzone od dnia 4 sierpnia 2022 r. Liczba miejsc jest ograniczona- decyduje kolejność zapisów i wpłat

Harmonogram:

15.30- zbiórka na miejscu wydarzenia (Fort Blizne Bemowo)
Do godziny 19- gra w Paintball
Po godzinie 19- odpoczynek przy ognisku

Dojazd do Fortu Blizne Bemowo we własnym zakresie.

Każdy uczestnik będzie miał 500 kulek do wystrzelania.

CENA: 135 zł z dofinansowaniem i 175 zł bez dofinansowania

• w cenę wchodzi: sprzęt (maska, mundur, marker, butla), 500 kulek (które wystarczą na rozegranie kilku scenariuszy), ubezpieczenie NNW, fotograf oraz ognisko.

Po wypełnieniu formularza otrzymacie potwierdzenie zgłoszenia wraz z danymi do płatności. Na Wasze zgłoszenia będziemy czekać do 18 sierpnia 2022 r.

DO ZOBACZENIA!

Samorząd Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie