04.08.2022 / Sport

Turniej toruńskich bohaterów Niepodległej Polski w piłce nożnej 6-osobowej – Toruń 17-18.09.2022

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w Turnieju toruńskich bohaterów Niepodległej Polski w piłce nożnej 6-osobowej, który odbędzie się w dniach 17-18 września br. w kompleksie sportowym Uniwersyteckiego Centrum Sportowego przy ul. Św. Józefa 17 w Toruniu. Turniej skierowany jest do środowiska zawodów zaufania publicznego. Turniej będzie okazją do integracji środowiska zawodów zaufania publicznego, wymiany doświadczeń oraz dobrych praktyk.

Rozgrywki organizowane są w ramach programu Ministra Sportu i Turystyki „Sport dla Wszystkich”. Opierać się będą na rywalizacji w piłkę nożną 6-osobową, a uczestnikami będą przedstawiciele zawodów zaufania publicznego. W trakcie rozgrywek będzie możliwość skorzystania z walorów edukacyjnych Turnieju poprzez zaznajomienie się z bohaterami niepodległościowymi Kujaw i Pomorza. Istotnym aspektem projektu będzie promocja zdrowego trybu życia i pierwszej pomocy. Turniej będzie okazją do integracji środowiska zawodów zaufania publicznego, wymiany doświadczeń oraz dobrych praktyk.

Organizator zapewnia zakwaterowanie (1 nocleg) i wyżywienie dla uczestników.

Udział w turniejach jest darmowy.

Liczba miejsc w turnieju jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej – www.turniejebohaterow.pl

Projekt „Turnieje sportowe toruńskich bohaterów Niepodległej Polski” finansowany jest ze środków, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: scientia.thorunensia@gmail.com albo pod nr tel.: 661-359-483 (r.pr. Wojciech Kiełbasiński), 793-765-824 (r.pr.

Bartłomiej Rosiak).

Zaproszenie do udziału w Turnieju toruńskich bohaterów Niepodległej Polski w piłce nożnej 6-osobowej,