Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ślubowanie aplikantów adwokackich – 1. rok aplikacji – forma stacjonarna

17.12.2021/12:00 - 14:00

Ślubowanie  w formie stacjonarnej odbędzie się w dniu 17 grudnia 2021 r. (piątek), o godz. 12.00, w Teatrze Muzycznym ROMA w Warszawie, przy ul. Nowogrodzkiej 49. (sprawdzanie listy obecności od godz. 10.30).

Sprawy organizacyjne

Sprawdzanie listy obecności planowane jest od godz. 10:30 do godz. 11:45 – prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamościZe względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze przybycie, aby umożliwić punktualne rozpoczęcie uroczystości ślubowania, zaplanowanej na godz. 12.00.

Warunkiem uczestnictwa w ślubowaniu jest przekazanie pracownikowi Biura ORA w Warszawie – podczas sprawdzania listy obecności – opatrzonego oryginalnym podpisem protokołu ślubowania.

Protokół ślubowania zostanie Państwu przesłany w korespondencji elektronicznej w dniu 01 grudnia 2021 r. Prosimy o staranne sprawdzenie swojej poczty elektronicznej (również spam). W załączniku będą przygotowane protokoły ślubowania odbytego w formie stacjonarnej i zdalnej. Prosimy o wydrukowanie protokołu ślubowania odpowiadającego wybranej przez Państwa formie ślubowania.

Dokument należy wydrukować, podpisać i przynieść na uroczystość ślubowania.

Uwaga! Osoby, które nie będą miały ze sobą wydrukowanego protokołu ślubowania nie zostaną wpuszczone na uroczystość i będą ślubować w innym terminie.

Zwracamy się z apelem, aby po wejściu do Teatru nie gromadzić się w foyer, ale bezpośrednio – po rejestracji/przekazaniu protokołu – kierować się na salę widowiskową i zajmować miejsca z zachowaniem zasady – jedno miejsce wolne/jedno zajęte. Miejsca nie będą podpisane i decyduje kolejność ich zajmowania.

Szczegóły: https://www.ora-warszawa.com.pl/aktualnosci/komunikaty-wewnetrzne/komunikat-w-sprawie-slubowania-aplikantow-adwokackich-pierwszego-roku-aplikacji-adwokackiej-izby-adwokackiej-w-warszawie/

Szczegóły

Data:
17.12.2021
Czas:
12:00 - 14:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Teatr Roma
Nowogrodzka 49
Warszawa, mazowiecki Poland
+ Google Map