Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

KDZ NRA: Adwokat na granicy – zagadnienia praktyczne

16.03.2022

Komisja Doskonalenia Zawodowego przy Naczelnej Radzie Adwokackiej zaprasza na bezpłatny wykład dla adwokatów i aplikantów adwokackich: „Adwokat na granicy – zagadnienia praktyczne”.

Wykładowca: Pani adw. Anna Jaczun

Czas trwania: 120 min.

Wykład będzie stale dostępny na e-palestrze od dnia 16 marca 2022 r.

Za udział w webinarze i odsłuchanie całego wykładu można uzyskać 2 punkty szkoleniowego w ramach doskonalenia zawodowego.

Wykład nie będzie prowadzony na żywo, zostanie nagrany i zamieszczony na stronie samorządu adwokackiego https://palestra.pl/pl/e-palestra/

W przypadku nie posiadania konta na portalu Palestry należy dokonać uprzedniej rejestracji.

Aby to wykonać należy pod linkiem https://palestra.pl/pl/zaloguj wybrać przycisk Rejestracja i zgodnie z wyświetlana informacją uzupełnić wskazane 3 pola. W przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt z Państwa biurem ORA celem zweryfikowania czy wpisywane dane są tożsame z danymi dostępnymi w elektronicznym Systemie Obsługi Adwokatury, a tym samym w Krajowym Rejestrze Adwokatów i Aplikantów Adwokackich. W przypadku aktualizacji danych dostęp do portalu Palestry będzie dostępny następnego dnia.

Więcej o portalu Palestra w tym jak można uzyskać punkty szkoleniowe w tym serwisie dostępne jest tutaj: https://palestra.pl/pl/faq

Serdecznie zapraszamy!

adw. Grzegorz Kopeć
Przewodniczący Komisji Doskonalenia Zawodowego przy NRA

Szczegóły

Data:
16.03.2022
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Naczelna Rada Adwokacka
Świętojerska 16
Warszawa,
+ Google Map