11.08.2023 /

Zatrudnimy adwokata | Chmura i Partnerzy Radcowie Prawni Sp. p.

Kancelaria Chmura i Partnerzy Radcowie Prawni Sp. p. z siedzibą w Warszawie, ul. Młynarska 42,
01-171 Warszawa, zatrudni adwokata.

Zakres obowiązków:

 1. prowadzenie procesów sądowych w szczególności z zakresu prawa gospodarczego,
 2. sporządzanie umów gospodarczych,
 3. obsługa korporacyjna spółek,
 4. bieżące doradztwo oraz tworzenie opinii prawnych na rzecz Klientów Kancelarii,
 5. merytoryczne wsparcie zespołu.

Wymagania: 

 1. doświadczenie w pracy w kancelarii,
 2. samodzielność, komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy,
 3. doświadczenie zawodowe co najmniej w jednej a najlepiej w kilku z następujących dziedzin prawa: prawo handlowe, w tym prawo umów w obrocie gospodarczym, prawo przewozowe, prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne, prawo ochrony środowiska, prawo pracy, prawo konkurencji, fuzje i przejęcia, prawo nieruchomości, prawo procesowe i spory sądowe w ww. zakresie,
 4. znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

 1. zdobywanie doświadczeń w wielu dziedzinach prawa w ramach świadczenia usług prawniczych na rzecz polskich i zagranicznych przedsiębiorców,
 2. zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,
 3. pracę w doświadczonym zespole i w komfortowych warunkach.
 4. w perspektywie czasu możliwość stworzenia własnego zespołu.

O nas:

Kancelaria Chmura i Partnerzy zapewnia wszechstronną obsługę prawną dla przedsiębiorców. Nasza działalność koncentruje się na zapewnieniu naszym klientom kompleksowego wsparcia w zakresie rozwiązywania ich problemów prawnych oraz pomocy w rozwijaniu działalności gospodarczej.

Zebrany przez nas zespół to grupa wysoko wykwalifikowanych, zaangażowanych prawników wyróżniających się doświadczeniem oraz ambitnym i nieprzeciętnym podejściem do stawianych problemów.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@chmuralegal.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) (Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej, L 119, 4 maja 2016).”