08.11.2023 /

MP Lifts Radcy Prawnego/Adwokata

MP Lifts (www.mplifts.pl) poszukuje na część etatu (praca w biurze 2 dni w tygodniu) Radcy Prawnego/Adwokata z doświadczeniem w branży budowlanej, który dołączy do naszego zespołu w Warszawie.

Wymagania:

– Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku Radcy Prawnego w firmie branży budowlanej,
– Doświadczenie w zakresie sporządzania umów o roboty budowlane,
– Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów formalno-prawnych,
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego/hiszpańskiego.

Zakres zadań:

– Bieżąca obsługa prawna Zarządu Spółki,
– Bieżące doradztwo prawne w ramach działalności prowadzonej przez Spółkę,
– Formalnoprawna obsługa procesu inwestycyjnego, w szczególności sporządzanie i uzgadnianie treści umów zawieranych przez Spółkę (m.in. umowy o roboty budowlane, dostawy, usługi, umowy o prace projektowe);
– Analiza i sporządzanie dokumentacji procesu inwestycyjnego (m.in. pełnomocnictw, protokołów, aneksów, porozumień), redagowanie pism kierowanych do podwykonawców, organów administracji oraz inwestorów;
– Bieżąca współpraca z kierownikami projektów;
– Analiza projektów umów w postępowaniach przetargowych;
– Sporządzanie i uzgadnianie tekstów regulaminów, zarządzeń i innych wewnętrznych aktów prawnych wiązanych z działalnością spółki;
– Współpraca z podmiotami zewnętrznymi świadczącymi dla spółki usługi prawne;
– Analiza zmian przepisów związanych z działalnością Spółki.

Oferujemy:

– Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– Umowę B2B,
– Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
– Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym środowisku,

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w tworzeniu sukcesu międzynarodowej firmy o uznanej marce w Sektorze Wind, uczciwej i zaangażowanej w sprawy klientów, nie zwlekaj i aplikuj!
Aplikacje z oczekiwaniami finansowym należy przesyłać mailem na adres: pl.info@mplifts.com

MP Lifts to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w sektorze Wind, której celem jest projektowanie i oferowanie inteligentnych rozwiązań w zakresie mobilności. Zajmujemy się w #Produkcją, #Projektowaniem, #Instalacją, #Konserwacją i #Modernizacją wind i schodów ruchomych, zaspokajając potrzeby związane z mobilnością w budynkach i innych przestrzeniach miejskich.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej kulturze MP Way i naszej filozofii #enjoyworking nie wahaj się wejść na naszą stronę internetową: https://www.mplifts.pl

Zapraszamy do śledzenia naszych publikacji za pośrednictwem naszej strony na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/mp-prolift/