20.02.2024 /

Izba Adwokacka w Warszawie zatrudni pracownika do Działu Osobowego Adwokatów

Jeśli chciał/a/byś pracować w firmie z tradycjami, dołącz do naszego zespołu.

Izba Adwokacka w Warszawie

zatrudni pracownika do Działu Osobowego Adwokatów

Główne zadania:

  • prowadzenie akt osobowych adwokatów, w tym aktualizowanie danych w systemie elektronicznym,
  • weryfikowanie i kompletowanie wniosków składanych przez adwokatów oraz kandydatów do wpisu na listę adwokatów,
  • przygotowywanie projektów uchwał oraz decyzji administracyjnych,
  • sporządzanie projektów opinii, zaświadczeń i standardowych pism,
  • prowadzenie statystyk, w tym z zakresu stanu osobowego adwokatów,
  • udział w pracach i wydarzeniach związanych z ustawowymi zadaniami Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe; wykształcenie prawnicze lub administracyjne będzie dodatkowym atutem,
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • umiejętność sporządzania standardowych pism i notatek,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera – pakiet Ms Office (Word, Excel),
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • korzystanie z pełni praw publicznych.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w przyjaznym zespole,
  • pracę w dogodnej lokalizacji – Śródmieście,
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych,
  • zakup na preferencyjnych warunkach atrakcyjnego ubezpieczenia na życie.

Masz szansę na:

  • nagrody jubileuszowe,
  • uzyskanie pożyczki na preferencyjnych warunkach.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie  CV na adres : rekrutacja_ora@ora-warszawa.com.pl

Informujemy, że: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Izba Adwokacka w Warszawie oraz Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie, al. Ujazdowskie 49, 00-536 Warszawa, zwana dalej Administratorem. 2. Kontakt z Administratorem w kwestii ochrony danych osobowych i wykonywania praw z nimi związanych należy wykonywać poprzez adres e-mail: iod@ora-warszawa.com.pl
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji. 4. podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest: art. 6 ust. 1 lit. a RODO, art. 6 ust 1 lit. c RODO
w związku z przepisami Kodeksu Pracy (art. 221 § 1 i nast. ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy; Dz. U. z 2023 r. poz. 1465, ze zm.), 5. Ma Pani/Pan prawo do żądania od Administratora:
a) dostępu do swoich danych osobowych; b) sprostowania swoich danych osobowych; c) usunięcia swoich danych osobowych. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału
w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych osobowych;
d) ograniczenia przetwarzania danych osobowych; e) wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz ponadto w przypadku, gdy przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody prawo do: f) przenoszenia danych; g) cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu wykonania powyższych uprawnień należy skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych poprzez e-mail na adres wskazany w pkt 2 powyżej. 6. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. 7. W określonych sytuacjach możemy przekazać Pani/Pana dane osobowe. Pani/Pana dane osobowe możemy przekazywać następującym odbiorcom: podmiotom współpracującym z nami w zakresie dostarczenia rozwiązań informatycznych, zapewniającym hosting poczty elektronicznej, doradczym w zakresie ochrony danych osobowych oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.
8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas niezbędny do przeprowadzenia rekrutacji, tj. przez 3 miesiące od zamknięcia ważności oferty. Izba Adwokacka w Warszawie oraz Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie ma prawo żądać od osoby ubiegającej się o zatrudnienie jedynie danych wskazanych w art. 22¹ § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2023 r. poz. 1465, ze zm.). Proszę o wpisane w CV odpowiedniego oświadczenia – wzór poniżej.

CV bez stosownej zgody będą niezwłocznie usuwane.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Izbę Adwokacką w Warszawie oraz Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie, al. Ujazdowskie 49, 00-536 Warszawa moich danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych, uważanych jako dodatkowe w stosunku do zakresu danych wskazanych w art. 22¹ § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2023 r. poz. 1465, ze zm.) w celu udziału w procesie rekrutacji.”

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.