20.10.2022 /

GWLAW – Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k. poszukuje adwokata

W związku z rozwojem kancelarii

GWLAW – Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k.

(strona internetowa – www.gwlaw.pl)

poszukujemy ambitnych kandydatów na stanowisko:

adwokat

miejsce pracy: Warszawa

GWLAW skupia swoją działalność na obsłudze przedsiębiorstw, w tym instytucji finansowych oraz obsłudze konsumentów. Doradzamy klientom w zakresie prawa cywilnego, w tym postępowań cywilnych. Obsługujemy banki. Reprezentujemy naszych klientów przed sądami i organami w szczególności takimi jak: Prezes UOKIK, Rzecznik Finansowy, KNF, jak również przed organami ścigania.

Nasze wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy w ciekawych projektach, a naszą wiedzę przekazujemy młodemu pokoleniu prawników tworząc w kancelarii zespół ekspertów.

Jesteśmy zainteresowani podjęciem stałej współpracy w pełnym wymiarze godzin z prawnikami chcącymi rozwijać się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, banków oraz osób fizycznych, w szczególności w zakresie postępowań cywilnych,  posiadających umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów i bliskiej współpracy z klientami, nastawionymi na rozwój w ramach kancelarii prawniczej.

Wymagania:

• uprawnienia adwokata;
  • doskonała znajomość prawa cywilnego i postępowania cywilnego, w szczególności w zakresie dochodzenia roszczeń związanych z rynkiem finansowym;
  • znajomość prawa rynków finansowych, prawa bankowego;
  • znajomość prawnych zabezpieczeniach wierzytelności, postępowania egzekucyjnego, prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego;
  • mile widziana znajomość prawa karnego, w tym prawa karnego skarbowego;
  • co najmniej 3- letnie doświadczenie w pracy jako samodzielny prawnik;
  • wysoki poziom motywacji oraz chęć rozwoju i poszerzania swojej wiedzy;
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność za powierzone zadania, wielozadaniowość;
  • zaangażowanie w wykonywane zadania;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym znajomość Legal English;
  • prawo jazdy kat.B.

Zakres obowiązków:

• bezpośrednia praca z Klientami Kancelarii w zakresie wskazanym powyżej,
  • uczestniczenie w negocjacjach,
  • bieżące i kompleksowe prowadzenie spraw sądowych, m.in: sporządzanie pozwów i przygotowywanie i opiniowanie pism procesowych,
  • bieżące wsparcie prawników kancelarii.
  • uczestniczenie w budowaniu zespołu Kancelarii oraz zasobów wiedzy Kancelarii.

• udział w interesujących projektach dających możliwość rozwoju zawodowego;
  • przyjazną, rodzinną atmosferę;
  • samodzielność w zakresie wykonywania powierzonych zadań;
  • rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

zawodowego;

• możliwość uczestnictwa w ciekawych konferencjach i wydarzeniach;
  • możliwość rozwoju osobistego.

Ogłoszenie ważne jest miesiąc.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji obejmującej CV na następujący adres e-mail: gwlaw@gwlaw.pl z dopiskiem: “rekrutacja biuro Warszawa”.

Przesyłane przez Panią/Pana w odpowiedzi na ogłoszenie dokumenty (CV)

powinny zawierać następujące oświadczenie:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grabowski i Wspólnicy Kancelarię Radców Prawnych sp. k na potrzeby realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które, niniejszym aplikuję.”

Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach poprosimy o dodanie klauzuli:

Kancelarię Radców Prawnych sp. k. do potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji realizowanych w terminie roku od daty złożenia niniejszej aplikacji.”

W dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania wszystkich lub wybranych z powyższych zgód. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj