Doskonalenie zawodowe
19.04.2021 / Oferty zatrudnienia

RKLegal poszukuje aplikanta do Departamentu Wsparcia Biznesu

Kogo szukamy:

Aplikant/adwokat w Departamencie Wsparcia Biznesu

Szukamy osoby na stanowisko aplikanta adwokackiego lub adwokata.

Do Twoich obowiązków będzie należała obsługa prawna spraw klientów Kancelarii, sporządzanie pism procesowych, wniosków, opinii oraz reprezentowanie klientów Kancelarii przed sądami powszechnymi i innymi organami.

Szukamy osoby będącej na m.in. II roku aplikacji z m.in. dwuletnim doświadczeniem zawodowym
w dziale procesowym. Niezbędna jest dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie praktyczne z indywidualnego i zbiorowego prawa pracy.

Jeśli posiadasz bardzo dobrą znajomość prawa pracy, prawa cywilnego oraz procedury cywilnej, a także potrafisz wykorzystać tę wiedzę w praktyce, umiesz dobrze organizować sobie pracę,
a odpowiedzialność i rzetelność to Twoje mocne strony – nie czekaj, APLIKUJ do Nas już teraz.

 

Na co możesz liczyć w RK Legal?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B,
  • Pracujemy dla dużych polskich i międzynarodowych marek.
  • Doceniamy ambicję i profesjonalizm – gwarantujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy, adekwatnie do umiejętności i predyspozycji.
  • Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem, który nie boi się wyzwań i chętnie dzieli wiedzą.
  • Lubimy prace zespołową, ale rozwijamy też samodzielność. Szybko otrzymasz własne projekty, które będziesz realizował czerpiąc z doświadczeń swojego zespołu.
  • Nasza siedziba mieści się w Centrum Praskim Koneser. Jest świetnie skomunikowana z centrum miasta i innymi dzielnicami.
  • Oferujemy pakiet benefitów, opiekę medyczną.

 

Klauzula informacyjna

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zamieszczonych w przesłanym CV i liście motywacyjnym, przez Administratora moich danych osobowych, tj.: Rączkowski, Kwieciński Adwokaci spółka partnerska (numer KRS 0000265215), w celach związanych z procesami rekrutacji prowadzonym aktualnie oraz w przyszłości przez Administratora. Oświadczam, że zapoznałem się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych, zamieszczoną przez Administratora TUTAJ

Adres e-mailowy:

rekrutacja@rklegal.pl

W odpowiedzi na ogłoszenie prośba o zamieszczenie id ogłoszenia  09042021

Post wygasa: 02.05.2021