Ponad 550 kandydatów na aplikantów adwokackich w Warszawie złoży uroczyste ślubowanie

RESIST Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych poszukuje pracownika na stanowisko Aplikant

Profil działalności Kancelarii:

  • prawo upadłościowe;
  • prawo działalności gospodarczej;
  • postępowania sądowe;
  • prawo zamówień publicznych;
  • prawo karne gospodarcze;
  • prawo odszkodowań;
  • zarządzanie wierzytelnościami;
  • kontakty w obrocie gospodarczym;
  • prawo wekslowe i korporacyjne;
  • prawo autorskie.

Od kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości prawa cywilnego i procedury cywilnej;
  • doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej;
  • umiejętności swobodnego redagowania tekstów prawnych;
  • umiejętności analitycznego myślenia, zaangażowania i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • I  lub II roku aplikacji adwokackiej.

Opis stanowiska:

  • kontrola terminowości czynności w poszczególnych sprawach prowadzonych przez kancelarię;
  • reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych;
  • przygotowywanie projektów pism procesowych;
  • kontakt z sądami, urzędami i komornikami;
  • wykonywanie innych zadań w związku ze sprawami prowadzonymi przez kancelarię.

Oferujemy:

  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w kancelarii o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i motywacji.

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie swojego CV (wraz z odpowiednim oświadczeniem dotyczącym wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji) oraz listu motywacyjnego na adres rekrutacja@resist.pl do dnia 31 marca 2022 roku. W tytule wiadomości prosimy wpisać: Stanowisko – Aplikant.