Zasady i wartości
04.10.2021 / Oferty zatrudnienia

Oferta Pracy Aplikant Adwokacki Rozpoczynający 1 rok aplikacji w 2022 r.

Kancelaria Adwokacka Adwokata Przemysława Florka poszukuje do współpracy Aplikanta Adwokackiego rozpoczynającego 1 rok aplikacji adwokackiej w 2022 r.

Kandydat powinien posiadać gruntowną wiedzę z zakresu prawa karnego, procedury karnej, procedury karnej wykonawczej, prawa wykroczeń, a także prawa cywilnego i procedury cywilnej.

Nadto doświadczenie w zakresie:

• sporządzania pism procesowych,
  • reprezentowania klientów przed Sądami, Prokuraturami i innymi organami państwowymi,
  • prowadzenia akt sprawy.

Od Kandydata oczekujemy również:

• samodzielności, kreatywności, a także odpowiedzialności i zaangażowania przy wykonywaniu powierzonych zadań,
  • skrupulatności i dobrej organizacji pracy,
  • komunikatywności i chęci rozwijania swoich umiejętności.

Do zakresu zadań aplikanta adwokackiego będzie należało, m.in.:

• sporządzania projektów pism procesowych,
  • analizowanie akt sprawy,
  • sporządzenie opinii prawnych,
  • reprezentowanie klientów przed Sądami Prokuraturami i innymi organami państwowymi,
  • rozwiązywanie problemów prawnych w oparciu o literaturę naukową i orzecznictwo sądowe,
  • sporządzanie fotokopii akt sprawy
  • wykonywanie innych zadań w związku ze sprawami prowadzonymi przez Kancelarię.

• wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i motywacji

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: kancelaria@adwokaci24.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustaw z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000), prowadzonej prze Adwokata Przemysława Florka Kancelaria Adwokacka z siedzibą przy ul. Żurawiej 24 lok 22, 00-515 Warszawa. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Z poważaniem,

adw. Przemysław Florek