ORA Warszawa

Kancelaria RESIST zaprasza do swojego zespołu aplikantów gotowych do kompleksowej obsługi Klienta w zakresie prowadzenia spraw rodzinnych, spadkowych oraz private lawyer.

APLIKANT ADWOKACKI

(DZIAŁ PRAWA RODZINNEGO)

Warszawa – Śródmieście (Hala Koszyki)

Od kandydatów oczekujemy

  • I – II roku aplikacji adwokackiej;
  • bardzo dobrej znajomości prawa cywilnego ze szczególnym uwzględnieniem prawa rodzinnego i  opiekuńczego;
  • doświadczenia pracy w zawodzie prawnika/aplikanta (mile widziane doświadczenie w zakresie reprezentacji klientów z zakresu prawa rodzinnego);
  • umiejętności swobodnego redagowania tekstów prawnych;
  • zaangażowania i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Opis stanowiska

  • kontrola terminowości czynności w poszczególnych sprawach prowadzonych przez Kancelarię;
  • reprezentowanie Klientów w postępowaniach sądowych;
  • przygotowywanie pism procesowych;
  • kompletowanie materiału dowodowego, praca z aktami;
  • nadzór nad przebiegiem postępowania sądowego;
  • kontakt z sądami, urzędami i komornikami;

Oferujemy

  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w Kancelarii o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i motywacji;
  • współpracę długoterminową opartą o kontrakt B2B;
  • płatny urlop oraz prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym;
  • pracę stacjonarną w biurze mieszczącym się w samym centrum Warszawy;
  • przyjazną atmosferę oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie swojego CV (wraz z odpowiednim oświadczeniem dotyczącym wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji) oraz na adres rekrutacja@resist.pl.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: APLIKANT (DZIAŁ PRAWA RODZINNEGO). W treści wiadomości prosimy o wpisanie: oczekiwań finansowych (netto) oraz możliwego terminu rozpoczęcia pracy

Post wygasa: 30.05.2024