Kancelaria Krzemień Zaliwska Adwokaci i Radcowie Prawni S.K.A. poszukuje aplikanta adwokackiego II roku

Kancelaria Krzemień Zaliwska Adwokaci i Radcowie Prawni S.K.A.

poszukuje aplikanta adwokackiego II roku

Kancelaria zatrudni aplikanta adwokackiego II roku

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie procesów sądowych, w szczególności z zakresu prawa gospodarczego,
  • sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych oraz umów,
  • obsługa korporacyjna spółek,
  • bieżące doradztwo na rzecz Klientów Kancelarii,
  • merytoryczne wsparcie zespołu.

Nasze wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie w bieżącym doradztwie prawnym z zakresu obsługi spółek handlowych w kancelarii lub korporacji,
  • doświadczenie zawodowe w co najmniej jednej (najlepiej kilku) z następujących dziedzin prawa: prawo handlowe, w tym prawo umów w obrocie gospodarczym, prawo procesowe i spory sądowe w ww. zakresie,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym terminologii prawniczej,
  • samodzielność, komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę B2B,
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach,
  • dostępność do szkoleń,
  • realne możliwości rozwoju i awansu.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie CV na adres mailowy kancelarii: biuro@kzlegal.pl z dopiskiem PRACA.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji prosimy o zawarcie w CV następujących klauzul w zależności od dobrowolnej decyzji:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV oraz innych dokumentach rekrutacyjnych przez Krzemień Zaliwska Adwokaci i Radcowie Prawni spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Warszawie (02-703), adres: ul. Bukowińska 24a lok. 114 w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko aplikant z moim udziałem.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV oraz innych dokumentach rekrutacyjnych przez Krzemień Zaliwska Adwokaci i Radcowie Prawni spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Warszawie (02-703), adres: ul. Bukowińska 24a lok. 114 w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko aplikant z moim udziałem oraz w innych rekrutacjach w przyszłości.

Jednocześnie informujemy, iż wyrażenie jednej z powyższych zgód na udział w rekrutacji jest dobrowolne, jednak konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.