ORA Warszawa

Kancelaria CW Legal Czarnik Kołodziejczyk i Wspólnicy, zajmująca się szeroko pojętym prawem gospodarczym, zatrudni aplikanta radcowskiego lub adwokackiego I roku, bądź studenta V roku studiów prawniczych.

Asystent prawny

Aplikant radcowski / Aplikant adwokacki

Student V roku studiów

Miejsce pracy: Warszawa

Kancelaria CW Legal Czarnik Kołodziejczyk i Wspólnicy, zajmująca się szeroko pojętym prawem gospodarczym,  zatrudni aplikanta radcowskiego lub adwokackiego I roku, bądź studenta V roku studiów prawniczych.

Wymagania:

  • Status aplikanta radcowskiego / aplikanta adwokackiego (I rok aplikacji) bądź status studenta (V rok studiów prawniczych),
  • Doświadczenie w pracy/praktykach na stanowisku związanym ze stosowaniem prawa,
  • Dobra znajomość prawa cywilnego i gospodarczego (w tym prawa spółek),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (w mowie i piśmie),
  • Zaangażowanie, dokładność i odpowiedzialność,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie projektów umów, pism procesowych i innych dokumentów,
  • Przygotowywanie projektów opinii prawnych i informacji w ramach konsultacji prawnych,
  • Monitorowanie spraw, bieżący kontakt z sądami, komornikami i innymi instytucjami,
  • Legal research.

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach w Kancelarii o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Częściowy system pracy home-office,
  • Pracę w młodym i miłym zespole,
  • Prywatny pakiet opieki medycznej,
  • Lokalizację biura przy stacji metra.

Informujemy, iż w celu skrócenia procesu rekrutacyjnego, będziemy kontaktować się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Aplikacje zawierające CV, prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacja@czarnikwspolnicy.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CW Legal Czarnik Kołodziejczyk i Wspólnicy Spółka Partnerska Radców Prawnych i Adwokatów z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych lub w inny sposób przeze mnie dostarczonych, dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” lub innego analogicznego wyrażającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji.

W przypadku wyrażenia przez Państwa zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacji, prosimy o zamieszczenie na Państwa dokumentach aplikacyjnych także następującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CW Legal Czarnik Kołodziejczyk i Wspólnicy Spółka Partnerska Radców Prawnych i Adwokatów z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych lub w inny sposób przeze mnie dostarczonych, dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji, realizowanych przez CW Legal Czarnik Kołodziejczyk i Wspólnicy Spółka Partnerska Radców Prawnych i Adwokatów.” lub innego analogicznego wyrażającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacji.

Post wygasa: 06.05.2024