Wydarzenia ORA
27.07.2021 / Oferty zatrudnienia

Kancelaria Adwokata i Doradcy Restrukturyzacyjnego Pawła Lewandowskiego zatrudni Aplikantkę/Aplikanta

Kancelaria Adwokata i Doradcy Restrukturyzacyjnego Pawła Lewandowskiego z siedzibą w Warszawie (Sadyba) nawiąże stałą współpracę z aplikantem zainteresowanym prawem upadłościowym i prawem restrukturyzacyjnym.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych, w tym sporządzanie projektów pism i opinii prawnych w postępowaniu
  • kontakt z klientami
  • analiza dokumentacji przekazanej przez klienta
  • bieżące wsparcie adwokatów i radców prawnych współpracujących z Kancelarią
  • stawiennictwo na rozprawach

Wymagania:

  • status aplikanta adwokackiego albo radcowskiego
  • minimum roczne doświadczenie w pracy w kancelarii
  • biegła znajomość prawa i postępowania cywilnego
  • znajomość prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy pod presją czasu i przy złożonych projektach
  • samodzielność oraz poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania
  • wysokie umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

  • współpracę z jednym z nielicznych w Polsce doradców kwalifikowanych
  • możliwość samodzielnej realizacji ciekawych projektów
  • pracę w młodym i profesjonalnym zespole
  • nowoczesną kulturę pracy
  • pracę w zacisznym biurze z ogrodem

Poszukujemy osób nastawionych na długotrwałą współpracę, posiadających status aplikanta radcowskiego lub adwokackiego – najlepiej prowadzących działalność gospodarczą.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@lewandowskikancelaria.pl

Klauzula informacyjna:

  • Administratorem danych jest Paweł Lewandowski prowadzący działalność gospodarczą pod firma Kancelaria Adwokata i Doradcy Restrukturyzacyjnego Pawła Lewandowskiego („Kancelaria”) w Warszawie, ul. Ciechocińska 26 (02-924) Warszawa,
    numer telefonu 22 299 74 78.
  • W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres e-mail kancelaria@lewandowskikancelaria.pl.
  • Dane osobowe będą wykorzystywane przez Kancelarię w celach rekrutacyjnych. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody lub przez dłuższy okres czasu, jeżeli taki obowiązek wynika z przepisów prawa.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak nieudostępnienie danych osobowych uniemożliwia przeprowadzenie rekrutacji. Zgoda na przetwarzanie danych może być w każdej chwili cofnięta.
  • Zgromadzone dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo żądania przeniesienia danych.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych.