Turniej Wiedzy Aplikanta

Kancelaria Adwokacka Łukasz Pasternak z siedzibą w Warszawie nawiąże współpracę Aplikantem Adwokackim 1 lub 2 roku

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • Aplikant aplikacji adwokackiej 1 lub 2 roku ( rozpoczęta aplikacja adwokacka).
  • Odpowiedzialność, sumienność, umiejętność logicznego myślenia oraz doskonała organizacja pracy

Obowiązki:

  • Wykonywanie czynności zawodowych na rzecz klientów kancelarii
  • Wsparcie adwokatów prowadzących sprawy sądowe, w tym w zakresie zastępstwa procesowego
  • Przeglądanie akt w sądach
  • Przygotowywanie projektów pism procesowych
  • Archiwizacja dokumentów
  • Kontakt z Klientami (bezpośredni, telefoniczny, mailowy)
  • Kontakt z instytucjami państwowymi i Sądami

Oferujemy:

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w prężnie rozwijającej się Kancelarii
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: biuro@pasternaklegal.pl wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych.