ORA Warszawa
12.04.2023 / Oferty zatrudnienia

Do biura kancelarii prawnej SPCG w Warszawie poszukujemy: APLIKANTÓW (JUNIOR ASSOCIATES) do działu procesowego

Do biura kancelarii prawnej SPCG w Warszawie poszukujemy:

APLIKANTÓW (JUNIOR ASSOCIATES)
do działu procesowego

Zakres obowiązków:

  • analiza orzecznictwa i piśmiennictwa prawniczego w zakresie postępowań prowadzonych przez dział procesowy;
  • przygotowywanie projektów pism procesowych;
  • współpraca przy przygotowywaniu porad prawnych i opinii w zakresie prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego;
  • udział w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych i gospodarczych, w tym w tak zwanych sprawach frankowych.

Wymagamy:

  • ukończonych studiów prawniczych oraz rozpoczętej aplikacji adwokackiej lub radcowskiej (I lub II rok);
  • znajomości prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego;
  • biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • znajomości pakietu Office i systemów informacji prawnej (Lex, Legalis);
  • komunikatywności.

Dodatkowymi atutami będą:

  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość innego niż angielski języka obcego.

Oferujemy możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w zakresie prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego w kancelarii o ugruntowanej pozycji na rynku usług prawniczych.

Jeśli nasza propozycja jest dla Pani/Pana interesująca, prosimy o przesłanie aplikacji na adres warszawa@spcg.pl. Przed wysłaniem aplikacji, zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z informacjami dla uczestników rekrutacji, dostępnymi na naszej stronie internetowej.

Rozmowy będą przeprowadzone z wybranymi kandydatami, w zależności od okoliczności i dostępności również w trybie on-line.

Przesyłając do nas aplikację potwierdza Pan/Pani zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dla Uczestników Rekrutacji dostępną pod adresem https://spcg.pl/wp-content/uploads/2021/10/SPCG-Klauzula-Informacyjna-Rekrutacja-202110.pdf oraz wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez T. Studnicki, K. Płeszka, Z. Ćwiąkalski, J. Górski Sp.k., z siedzibą w Krakowie, ul. Jabłonowskich 8, 31-114 Kraków (tel.: 12 427-24-24).