06.10.2023 / Sport

Zielone Lwięta na RUNMAGEDDON Warszawa – relacja

Niespełna tydzień temu w dniach 29.09.-01.10.2023 roku miało miejsce niezwykłe wydarzenie –  RUNMAGEDDON Warszawa Twierdza Modlin, podczas którego w sobotę 30.09. Izbę Adwokacką w Warszawie reprezentowała kilkuosobowa drużyna aplikantów pod znaczącą nazwą – Zielone Lwięta. 

Trzeba przyznać, że drużyna spotkała się z ogromnym entuzjazmem i uznaniem ze strony innych uczestników biegu, którzy mocno doceniali udział środowiska adwokackiego w tego typu wydarzeniu.

Pomysłodawcą stworzenia reprezentacji Izby Warszawskiej na RUNMAGEDDONIE i Kapitanem Drużyny jest Wicestarosta I roku – Członek Samorządu Aplikantów Adwokackich naszej Izby – apl. adw. Miłosz Kołcz-Otwinowski, który dał się już poznać w naszej Izbie z promowania aktywnego stylu życia.

Mimo czterech rezygnacji na kilka dni przed startem, ostatecznie udało się stworzyć ekipę, w której poza kapitanem, znaleźli się przedstawiciele wszystkich trzech roczników szkolenia: apl. adw. Piotr Blank, apl. apl. Filip Borowski, apl. adw. Magdalena Borychowska, apl. adw. Michał Kucharski i apl. adw. Konrad Strojny.

Po energicznej rozgrzewce, na naszych Runmageddończyków czekała oryginalna ponad 6-kilometrowa trasa usytuowana w zabudowaniach i przestrzeni Twierdzy Modlin. Do pokonania mieli oni ponad 30 różnorakich przeszkód, w tym wysokie ścianki, obciążenia, zasieki, wilcze doły, ogniska, a także… ciemności i kazamaty Twierdzy! Wszyscy jednak bezpiecznie i z satysfakcją dotarli na metę jako jedna drużyna! Radość z ukończenia biegu na długo zapada w pamięć!

Drużyna aplikantów, dzięki uzyskanemu dofinansowaniu ze środków Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, z budżetu Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu naszej Izby, mogła wystąpić w specjalnie zamówionych na RUNMAGEDDON strojach, by pod wspólnymi barwami reprezentować środowisko Warszawskiej Palestry. 

RUNMAGEDDON to kulturowy fenomen, którego częścią możesz stać się w każdej chwili! Dołącz do naszej Drużyny, czekamy na Twoje wsparcie! Siła!

Samorząd Aplikantów Adwokackich Izby Warszawskiej