29.11.2021 / Aktualności

Zaproszenie na VII Otwarty Halowy Turniej Prawników w Tenisie

Zachęcamy do wzięcia udziału w VII Otwartym Halowym Turnieju Prawników w Tenisie, który odbędzie się w dniach 11-12 grudnia br. na terenie obiektu sportowego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego pod adresem Konstantynów 1K, 20-708 Lublin. Turniej odbędzie się pod patronatem Dziekana Rady OIRP w Lublinie i Dziekana Rady Izby Adwokackiej w Lublinie.

Uczestnicy będą mieli do dyspozycji 4 korty tenisowe z nawierzchnią typu „sztuczna trawa” w nowoczesnej hali.

Turniej jest przeznaczony dla amatorów tenisistów reprezentujących zawody prawnicze tj. radców prawnych, adwokatów, sędziów, prokuratorów, komorników, doradców podatkowych, notariuszy, asesorów, referendarzy, aplikantów wszystkich profesji prawniczych, a także studentów prawa oraz gości – sponsorów.

Gramy singla w kategoriach: kobiety Open, mężczyźni Open i mężczyźni 50+.

Celem turnieju jest popularyzacja tej pięknej dyscypliny sportu, wyłonienie najlepszych tenisistów wśród uczestników, a także sportowa rywalizacja i okazja do towarzyskiego spotkania oraz integracji prawników wszystkich profesji.

Liczymy na silną reprezentację naszego samorządu oraz gorące kibicowanie wszystkim zawodnikom.

W załączeniu znajdują się dokumenty, z którym i startujący powinni się zapoznać oraz karta zgłoszenia, którą należy wypełnić i odesłać mailem wraz z potwierdzeniem wpłaty na adres: komisjasportu@oirp.lublin.pl

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 3 grudnia 2021 r.