Zaproszenie dla aplikantek i aplikantów do programu TUTOR – zgłoszenia do 6 lutego 2023 r.

Szanowni Aplikanci i Aplikantki Izby Adwokackiej w Warszawie,

Mam wielką przyjemność zaprosić Państwa do udziału w nowym projekcie szkoleniowym na naszej Aplikacji: w Programie Tutor.

Projekt sprowadza się do udziału spotkaniach w wybranych przez Państwa grupach tutorowych aplikantów z udziałem adwokatów i adwokatek warszawskiej Izby wyspecjalizowanych w podstawowych dziedzinach prawa – karnego, cywilnego, gospodarczego oraz administracyjnego. Tutorzy wybranych przez Państwa grup będą spotykać się z Wami w terminach wspólnie ustalonych, w siedzibie ORA, w kancelarii lub w siedzibie sądu i w mniej formalnej formule niż zajęcia na aplikacji poszerzać Waszą wiedzę praktyczną z danej dziedziny prawa w oparciu o kazusy, zagadnienia problemowe w tym o charakterze deontologicznym. Do wyboru pozostają także grupy zajmujące się praktyką prowadzenia kancelarii adwokackiej.

Wszelkie szczegóły i częstotliwości spotkań, w tym ich przebieg ustalać będziecie państwo w ramach grupy.

Zgłoszenia proszę kierować na adres meilowy dsa@ora-warszawa.com.pl do dnia 06 lutego 2023 r. W zgłoszeniu należy wskazać, którą z grup tutorowych Państwo wybieracie (do wyboru są grupy: karna, cywilna, gospodarcza, administracyjna, prowadzenie kancelarii adwokackiej).

UWAGA! O przyjęciu do grup określonych Tutorów decyduje kolejność zgłoszeń!

adw. dr Katarzyna Gajowniczek-Pruszyńska
Wicedziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie

Poniżej lista grup tutorowych i imiona nazwiska prowadzących grupy:

Prawo karne:
adw. Jacek Dubois