Komunikat organizacyjny w sprawie XI Karnawałowego Balu Aplikantów Adwokackich – do zobaczenia już w najbliższą sobotę 28 stycznia br.!

Szanowni Aplikanci i Aplikantki, Drodzy Goście!

XI Karnawałowy Bal Aplikantów Adwokackich już w najbliższą sobotę, 28 stycznia br.!  W związku z nadchodzącym wydarzeniem chcielibyśmy przekazać kilka istotnych informacji organizacyjnych.

Wejście na Bal otwarte będzie już od godz. 19:00. Na teren Arkad Kubickiego można wejść tylko od strony Placu Zamkowego (przez Bramę Zegarową).

Brama będzie otwarta do ostatniego gościa, a zakończenie Balu planowane jest ok. godz. 4:15 rano.

Najbliżej wejścia do Zamku taksówki mogą zatrzymywać się przy ul. Podwale lub koło Kościoła Św. Anny na Krakowskim Przedmieściu.

Prosimy o zabranie ze sobą legitymacji aplikanta/adwokata lub dowodu osobistego w przypadku osób towarzyszących, które będą potrzebne przy sprawdzaniu listy gości.

Recepcja będzie podzielona na 4 stanowiska – alfabetyczny podział nazwisk oraz osobne stanowisko dla osób towarzyszących oraz adwokatów.

Oficjalne rozpoczęcie Balu zaplanowane jest na godz. 20:30. Między godziną 19:00 a 20:30 czas umili występ saksofonisty Łukasza Ludwickiego.

W programie Balu przewidziany jest Finał Turnieju Wiedzy Aplikanta, Koncert Talentów oraz zabawa przy muzyce DJ Kuby Króla do godziny 4:15. Oprawę zdjęciową zapewni fotograf Michał Borowski.

Uprzejmie przypominamy, że wydzielona będzie strefa dla osób palących w ogrzewanym namiocie przy jednej z arkad.

W razie konieczności na górze przy ruchomych schodach znajduje się punkt medyczny.

Komisja ds. Wsparcia w Wykonywaniu Zawodu przygotowała ofertę zniżek trzech wypożyczalniach sukienek E-Garderobe, Love the Dress i Dress Point:

Zachęcamy do śledzenia aktualności związanych z Balem w wydarzeniu na Facebooku:

Osoby zainteresowane kupieniem dodatkowych biletów prosimy o pilne wypełnienie formularza oraz kontakt mailowy BalAplikantow2023@gmail.com  W wyjątkowych przypadkach będzie możliwość wykupienia biletu na miejscu.

W wydarzeniu weźmie udział ponad 850 osób. Partnerem merytorycznym Balu jest Wydawnictwo C.H. Beck.

Życzymy Wam fantastycznej zabawy!

Z pozdrowieniami,

Komitet Organizacyjny XI Karnawałowego Balu Aplikantów Adwokackich