30.08.2023 / Sport

XII Ogólnopolski Adwokacki Rajd Nordic Walking 2023

Komisja Integracji Środowiskowej Szczecińskiej Izby Adwokackiej razem z dziekanem Okręgowej Rady Adwokackiej w Szczecinie adw. Piotrem Dobrołowiczem, Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA wraz z przewodniczącym adw. Stanisławem Estreichem serdecznie zapraszają na XII Ogólnopolski Adwokacki Rajd Nordic Walking 2023.

Impreza odbędzie się w dniach 21 – 23 września 2023 r. tradycyjnie w Kołobrzegu, gdzie gościć nas będzie hotel 5* Aquarius. W tym roku organizatorzy wprowadzają dodatkową atrakcję: w czwartek wieczorem podczas zabawy integracyjnej odbędzie się adwokackie KARAOKE!

Przy okazji wydarzenia odbędzie się szkolenie zawodowe, za które uczestnicy mogą uzyskać 10 punktów szkoleniowych.

Wśród wykładowców będzie p. Ewa Ruszkiewicz, dziennikarka z dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy w mediach ogólnopolskich (Super Express, TVN CNBC Biznes, Życie, Przegląd). Z wykształcenia filolożka polska. Autorka bajek dla dzieci, producentka audiobooków, właścicielka wydawnictwa. Autorka bajki „Leśne sprawy Misia Adwokata”.

Zapisy już ruszyły i potrwają do 15 września br.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy poprzez formularz:

(pobierz formularz zgłoszeniowy)

(pobierz program)

(informacje o warunkach uczestnictwa)

Partnerem wydarzenia jest Naczelna Rada Adwokacka

Serdecznie zapraszamy!