XII. Karnawałowy Bal Adwokatury – ruszają zapisy!

Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie adw. Mikołaj Pietrzak serdecznie zaprasza do udziału w dwunastej edycji Karnawałowego Balu Adwokatury. Bal zaplanowano na sobotę, 3 lutego 2024 r. w restauracji Forteca Kręgliccy.

ODŚWIEŻONA FORMUŁA

W tym roku o oprawę muzyczną zadba zespół Ladies of Power. Organizatorzy mają nadzieję, że zmiana formuły oprawy muzycznej pozwoli Gościom na nowo odkryć znane wydarzenie o wieloletniej tradycji.

MOTYW PRZEWODNI. DRESS CODE

Motywem przewodnim Balu będzie motyw GOLD. Serdecznie zapraszamy do przybycia w strojach zawierających drobne, symboliczne elementy złota lub kreacjach w całości dostosowanych do tej formuły, przy zachowaniu dress code’u black tie.

CENA                                           

Cena udziału jednej osoby w Balu wynosi 650 zł od osoby, pod warunkiem dokonania rejestracji i płatności do 6 stycznia 2024 roku. Dla zaproszeń kupowanych począwszy od 7 stycznia 2024, cena wyniesie 670 zł od osoby.

Tradycyjnie już cena obejmuje bogate menu przygotowane przez firmę̨ Kręgliccy Restauracje i Catering, live cooking. open bar (prosecco, wino białe i czerwone, wódka premium), szatnię, palarnię, ochronę oraz punkt medyczny.

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia przyjmowane są przez formularz w którym należy wskazać liczbę kupowanych biletów: https://forms.gle/Ze5RFp1Yj17mDuyy8

Po wypełnieniu formularza rezerwacji zaproszeń konieczne jest dokonanie przelewu. Prosimy o jak najszybsze dokonanie przelewu, w celu zagwarantowania rezerwacji. Liczba miejsc jest ograniczona, a o rezerwacji miejsc przesądza kolejność wpłat (nie kolejność zapisów).

W formularzu należy zaznaczyć, czy będziecie Państwo potrzebować fakturę oraz podać dane do faktury. Uwaga! Brak zaznaczenia tych informacji przy zgłoszeniu będzie uniemożliwiał późniejsze otrzymanie faktury VAT.

Jest również możliwość wskazania preferencji dotyczącej usadzenia przy stolikach. W miarę możliwości, podobnie jak w latach ubiegłych, dołożymy starań, by oczekiwania te spełnić. Ogromną pomocą z Państwa strony byłoby zgłaszanie i opłacanie składów całych stolików, w tych sytuacjach, gdzie jest to oczywiście możliwe. Dysponujemy stołami na dziesięć oraz dwanaście osób.

DODATKOWE INFORMACJE

Wszelkie pytania prosimy kierować na dedykowany adres mailowy: baladwokatury2024@gmail.com

Prosimy o zabranie ze sobą̨ wizytówek.

 

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Komitet Organizacyjny Balu

Adw. Jakub Jacyna
Adw. Katarzyna Korczyńska
Karolina Gardecka – Malecha