Wykłady o Prawie Współczesnym – „Ciąg technologiczny” we współczesnej Polsce – mechanizmy i opór” –  prof. Adam Bodnar

Prezydium i Rzecznik Prasowy Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie serdecznie zapraszają na wykład „Ciąg technologiczny” we współczesnej Polsce – mechanizmy i opór”, który wygłosi prof. SWPS Adam Bodnar w ramach cyklu „Wykłady o Prawie Współczesnym”.

Wykład odbędzie się we wtorek, 18 stycznia 2022 r. godzina 18.00, w siedzibie Okręgowej Rady w Warszawie przy Al. Ujazdowskich 49 (Sala Krajewskiego). Wykład będzie również transmitowany na żywo na kanale YouTube . Link poniżej.

Z uwagi na obostrzenia epidemiczne, w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, dostępnych jest 20 miejsc – uwaga! – jedynie dla osób w pełni zaszczepionych lub z negatywnym wynikiem testu z dnia wydarzenia.

Zachęcamy Państwa do ich rezerwowania wypełniając formularz: https://zoom.us/webinar/register/WN_ek5qvTpSSVyqSSPJbTUTbg Decyduje kolejność zgłoszeń!

Wykłady o Prawie Współczesnym to cykl wykładów organizowanych przez Prezydium i Rzecznika Prasowego Okręgowej Rady Warszawskiej. Wygłaszane przez najbardziej uznane osoby, dotyczą kwestii niezwykle aktualnych, nierzadko kontrowersyjnych.

Link do transmisji na żywo na kanale ORA w Warszawie w serwisie YouTube: