Zabawa karnawałowa CHOINKA 2019 pod hasłem: „BAL NA LEŚNEJ POLANIE”

Komisja Integracji Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie zaprasza wszystkie dzieci adwokatów oraz aplikantów adwokackich na tradycyjną zabawę karnawałową CHOINKA 2019 pod hasłem: „BAL NA LEŚNEJ POLANIE”, która odbędzie się w dn. 20 stycznia 2019 roku (niedziela) w Klubie Adwokata, Al. Ujazdowskie 49.

Temat balu nawiązuje do powstającego serialu dla dzieci „Na Leśnej Wokandzie” realizowanego przez Artcore we współpracy z Komisją Wizerunku i Komunikacji ORA w Warszawie.

Scenę testową serialu można obejrzeć na fanpage ORA:

https://www.facebook.com/orawarszawa/videos/na-le%C5%9Bnej-wokandzie/826281947574386/

Tematyczne karnawałowe przebrania dla dzieci mile widziane!

Program zabawy:

Godz. 10:30 – najmłodsze dzieci do lat 3 (70 miejsc)

Godz. 13.00 – dzieci od lat 4 do lat 6 (90 miejsc)

Godz. 15.30 – dzieci powyżej 6 lat (90 miejsc)

Bal poprowadzi przyjaciel zwierząt Zbyszek – leśniczy, i jego przyjaciółka Gaja, która leczy zwierzęta i rozumie ich mowę.
Gaja i Zbyszek dla swoich leśnych przyjaciół przygotowali zabawy i tańce takie jak: rozpoznawanie głosu zwierząt po dźwiękach, konkurs na taniec, kostium, tor z przeszkodami, zagadki przyrodnicze, podróże wyobraźni do różnych miejsc. Nie zabraknie też uwielbianego przez dzieci malowania buziek!

W każdej grupie będzie wizyta Św. Mikołaja i wręczanie prezentów. Po raz pierwszy w roli Św. Mikołaja wystąpi nasz Izbowy kolega – adw. Robert Bednarczyk.

Najmłodsze dzieci oraz dzieci w wieku przedszkolnym podczas balu odwiedzi Mały Psotek, który marzy o lataniu, główny bohater przedstawienia w wykonaniu lubianej przez dzieci Ewy Gorzelak-Dziduch.

Dla najstarszej grupy po raz pierwszy odbędą się.. warsztaty bębniarskie!

Wszystkich zapraszamy na słodko-słony poczęstunek.

Składka wynosi 50 zł od dziecka. Zapisy oraz wpłaty będą przyjmowane wyłącznie w gotówce, w siedzibie Rady, u pani Grażyny Zakrzewskiej, w pokoju nr 14, lub w szatni adwokackiej w SO do dnia 15 stycznia 2019 roku (w godz. 9-17).

Liczba miejsc jest ograniczona i decydować będzie kolejność wpłat.

Prosimy, żeby dzieci były pod opieką tylko jednego opiekuna.

Komitet Organizacyjny poszukuje chętnych aplikantów, którzy mogliby pomóc przy sprawdzaniu listy, opiece i zabawie z dziećmi w dniu Balu. Zgłoszenia prosimy kierować do apl. adw. Marysi Kozłowskiej, email: maria.kozlowska3492@gmail.com.

Komitet Organizacyjny:
adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji
adw. Katarzyna Majer-Gębska, Członek Komisji, Główny Organizator
Pani Grażyna Zakrzewska, biuro ORA
Pani Alicja Konopczyńska, biuro ORA