Za nami VI Koncert Bożonarodzeniowy Izby Adwokackiej w Warszawie

17 grudnia br. w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, w sali im. Henryka Krajewskiego, wypełnionej do ostatniego miejsca, odbył się VI Koncert Bożonarodzeniowy Izby Adwokackiej w Warszawie organizowany przez Komisję Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu ORA w Warszawie.

Cieszące się dużym zainteresowaniem wyjątkowe spotkanie zgromadziło liczne grono adwokatów i aplikantów adwokackich. Koncert otworzył Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie adw. Mikołaj Pietrzak, który  powitał uczestników i życzył zgromadzonym gościom miłej zabawy i niezapomnianych  wrażeń.

W programie imprezy utalentowani adwokaci i jedna aplikantka adwokacka zaprezentowali ciekawy i zróżnicowany świąteczny repertuar obejmujący zarówno tradycyjne polskie kolędy jak i piosenki świąteczne.

Atmosfera tego koncertu podobnie jak i w poprzednim roku była wyjątkowa. Gromkie brawa padały po każdym z występów. Publiczność była zachwycona profesjonalizmem, zaangażowaniem, wysokim poziomem występów oraz różnorodnością repertuaru.

Przepiękne utwory o tematyce świątecznej i kolędy zaśpiewali, a także zagrali na gitarze: apl. adw. Katarzyna Szwedowicz, apl. adw. Patryk Wrycza, apl. adw. Joanna Obrębska, apl. adw. Adriana Gostępska, adw. Katarzyna Majer-Gębska, której towarzyszyła 3-letnia córeczka, adw. Dominika Tomaszewska, adw. Mateusz Korteweg, adw. Anna Stafiej (która wystąpiła wraz z Agatą Jędrzejewską w towarzystwie pianina i saksofonu), adw. Jerzy Ferenc (który wyrecytował wiersz własnego autorstwa) oraz adw. Konrad Opalski.

Koncert poprowadził adw. Konrad Opalski.

Na zakończenie koncertu wszyscy uczestnicy wykonali kolędę „Bóg się rodzi”.

Wykonawcom towarzyszył pianista Michał Bruliński.

Niespodzianki dla wykonawców ufundowało Wydawnictwo CH Beck oraz Kancelaria Adwokacka Ad Exemplum Agaty Rewerskiej, które artystom wręczyli Kamil Kowalski oraz adw. Agata Rewerska.

Szczególne podziękowania należą̨ się̨ adw. Monice Rajskiej, adw. Dominice Tomaszewskiej, adw. Katarzynie Majer-Gębskiej oraz adw. Joannie Tkaczyk z Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, organizatorkom Koncertu oraz apl. adw. Mateuszowi Sokolnickiemu, który wykonał przepiękny plakat i grafikę do koncertu.