Bal Aplikantów Adwokackich – sprzedaż biletów wstrzymana do 7 stycznia 2020 roku

 Szanowni Państwo, dziękujemy za wyjątkowe zainteresowanie Jubileuszowym X Karnawałowym Balem Aplikantów Adwokackich.  Otrzymaliśmy ok. 520 zgłoszeń od aplikantów oraz ok. 150 od osób towarzyszących i adwokatów.  Limit miejsc z dofinansowaniem został wyczerpany.  Komitet Organizacyjny zwrócił się z prośbą do Okręgowej Rady Adwokackiej o zwiększeniu limitu do 600 miejsc. 

Obecnie weryfikujemy wpłaty i zwracamy się z prośbą do zapisanych wcześniej o dokonanie wpłat w terminie do 23 grudnia br.  Osoby które nie dokonały wpłaty w tym terminie zostaną skreślone z listy gości, a w ich miejsce wejdą następni znajdujący się na liście rezerwowej.

Wszyscy goście, którzy dokonali wpłaty powinni już otrzymać potwierdzenia mailowe.  W innym przypadku prosimy o pilny kontakt mailowy: BalAplikantow2020@gmail.com

 Z uwagi na naszą prośbę dotyczącą zwiększenia liczby biletów oraz na okres świąteczno-noworoczny informujemy zapisy na zostały wstrzymane do dnia 7 stycznia 2020 r. W tym dniu odbędzie się ślubowanie aplikantów 1 roku.  Po przekazaniu komunikatu naszym nowym kolegom zapisy zostaną uruchomione ponownie.

 Życzymy spokojnych i radosnych Świąt,

 Z serdecznymi pozdrowieniami,

Komitet Organizacyjny