Spotkanie z Jurkiem Owsiakiem i organizatorami namiotu adwokackiego na Pol’And’Rock w ORA w Warszawie

1 października br. w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie odbyło się spotkanie z Jurkiem Owsiakiem i zaangażowanymi adwokatami oraz aplikantami adwokackimi w organizację namiotu adwokackiego „Adwokaci na Festiwalu” podczas Pol’And’Rock, który odbył się w 1-3 sierpnia 2019 r. w Kostrzynie nad Odrą. 

Podczas spotkania została omówiona i podsumowana współpraca, Jurek Owsiak wręczył dyplomy z podziękowaniem zaangażowanym członkom Izby. Zaplanowana została również kolejna, czwarta obecność adwokackiego środowiska na festiwalu w Kostrzyniu w 2020 r. 

W tym roku silna ekipa reprezentująca Warszawskich Adwokatów to Adwokaci: Marta Tomkiewicz, Karolina Kuszlewicz, Marcjanna Dębska, Paweł Murawski, Piotr Skorupski, Agnieszka Krukowska, Jarek Belowski, Jakub Antoszewski, Adam Bajkowski, Kuba Bartosiak, Paweł Osik, Joanna Jakubowska-Siwko, Diana Krawiec.

W naszych spotkaniach wzięło udział wielu znakomitych gości, m.in. prof. Ewa Łętowska, sędzia prof. Marek Safjan, sędzia Igor Tuleya.

Pol’and’Rock jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie festiwali muzycznych. W tym roku odbył się on po raz 25. Na pięciu scenach wystąpiło kilkudziesięciu artystów z Polski i świata, występom muzycznym towarzyszą wartościowe i merytoryczne spotkania i wykłady. Organizatorem imprezy jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.