Letni Wyjazd Aplikantów za nami

W dniach 17 – 19 maja 2019 r. Samorząd Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie zorganizował przy wsparciu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie kolejny, coroczny Letni Wyjazd Szkoleniowo-Integracyjny Aplikantów Adwokackich.

W wyjeździe wzięło udział 156 aplikantów adwokackich naszej Izby oraz kilku młodych adwokatów. Była to rekordowa frekwencja.
Podczas Wyjazdu wykład na temat ” Procesowych i materialnych aspektów ścigania zgwałceń, czyli o paradoksach pojęciowych” poprowadził Pan Mecenas Artur Pietryka.
Mimo fatalnych prognoz, pogoda dopisała i umożliwiła aplikantom cieszenie się urokami Zalewu Zegrzyńskiego.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok na kolejny Wyjazd, a wcześniej na inne organizowane przez Samorząd wydarzenia.
Samorząd Aplikantów Adwokackich