IX Karnawałowy Bal Aplikantów – bilety wyprzedane

Komitet organizacyjny IX Karnawałowego Balu Aplikantów Adwokackich informuje, że wszystkie bilety na Bal zostały już sprzedane.  Zainteresowanie Balem przerosło nasze oczekiwania.  W tym roku w Arkadach Kubickiego w dn. 23  lutego bawić się będzie aż 950 gości.  Mamy nadzieję, że będzie to niezapomniany karnawałowy wieczór.

Informujemy także, że bilety nie podlegają odsprzedaży. O wszelkich rezygnacjach z uczestnictwa z przyczyn losowych należy informować Komitet Organizacyjny drogą mailową: BalAplikantow2019@gmail.com.

Przypominamy, że ze względów bezpieczeństwa wejście na Bal odbywa się na podstawie listy gości oraz za okazaniem legitymacji aplikanta lub w przypadku osób towarzyszących – dowodu osobistego.

Jest jeszcze jedna szansa, na zdobycie biletu !!!  Ostatnie 6 biletów w cenie 165 zł zostało zarezerwowane dla Finalistów Turnieju Wiedzy Aplikanta !!!  Zgłoszenia do Eliminacji przyjmowane są do dn. 5 lutego br. poprzez formularz zgłoszeniowy: https://goo.gl/forms/nIbQNYRQrTEPXXGn1.

Eliminacje odbędą się w dn. 12 lutego br., godz.18:00, w siedzibie ORA. Finał turnieju zostanie rozegrany podczas Balu Aplikantów.

Szczegóły oraz regulamin Turnieju Wiedzy Aplikanta są dostępne na stronie ORA:

https://www.ora-warszawa.com.pl/aktualnosci/komunikaty-wewnetrzne/turniej-wiedzy-aplikanta-druga-edycja/

Nagrodami w konkursie są zestawy komentarzy ufundowane przez Partnera Merytorycznego – WYDAWNICTWO C.H. BECK.

Ponadto uprzejmie przypominamy o możliwości sponsorowania wydarzenia przez kancelarie adwokackie oraz podmioty zewnętrzne. Pakiety sponsorskie oferowane są w wysokości 5.000 zł brutto i obejmują m.in. podwójne zaproszenie na Bal o wartości 660 zł. Szczegóły dotyczące sponsoringu podane są w odrębnym komunikacie:

http://informator.ora-warszawa.com.pl/2019/01/dziewiaty-karnawalowy-bal-aplikantow-adwokackich-mozliwosc-sponsoringu/

 

Komitet Organizacyjny

IX Karnawałowego Balu Aplikantów Adwokackich