Dziewiąty Karnawałowy Bal Aplikantów Adwokackich

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie wraz z Samorządem Aplikantów Adwokackich serdecznie zapraszają do udziału w IX Karnawałowym Balu Aplikantów Adwokackich.

Bal odbędzie się Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego (wejście przez dziedziniec Zamku) w Warszawie w sobotę, dn. 23 lutego 2018 r. o godz. 20:00 (wejście od 19:00).

#BILETY

Cena biletu wynosi 165 zł dla aplikantów adwokackich z Izby warszawskiej i uwzględnia dofinansowanie ze środków Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.
Liczba biletów z dofinansowaniem ograniczona jest do 500 osób.
Po przekroczeniu powyższego limitu będzie możliwości kupienia biletu w cenie 330 zł. Decydować będzie kolejność wpłat.
Uwaga: dofinansowanie zostanie przyznane aplikantom, którzy nie zalegają z opłatą za szkolenie lub składkami.

Serdecznie zapraszamy do udziału wraz z osobami towarzyszącymi. Miło nam będzie gościć adwokatów, a także aplikantów z innych Izb. Cena biletu dla osób towarzyszących, adwokatów oraz osób niebędących aplikantami Izby warszawskiej wynosi 330 zł.

W cenę wliczony jest zimny i ciepły bufet przygotowany przez Kręgliccy Restauracje i Catering, open bar (napoje, wino oraz drinki na bazie wódki J.A. Baczewski),  fotograf, szatnia, palarnia, ochrona oraz punkt medyczny.

#ZGŁOSZENIA

Aby wziąć udział w Balu należy wypełnić formularz:

W odpowiedzi każdy otrzyma email z danymi do płatności. Tylko płatność we wskazanym w emailu terminie oznaczać będzie dokonanie rezerwacji biletu.
Rezygnacja z zakupionych biletów nie będzie możliwa.

#PARTNER

Partnerem merytorycznym Balu i Fundatorem nagród w „Turnieju Wiedzy Aplikanta” jest Wydawnictwo C.H. BECK

#INFORMACJE_ORGANIZACYJNE

Wejście na Bal odbywać się będzie na podstawie listy gości oraz za okazaniem legitymacji aplikanta.

Wejście główne – przez Bramę Zegarową, znajdujące się od strony Placu Zamkowego otwarte będzie od godz. 19.00.

#OBOWIĄZUJĄ_STROJE_WIECZOROWE.

#PROGRAM

19:00 Otwarcie bramy Zamku
19:00 – 20:30 Koncert kwartetu jazzowego
20:30 – 20:45 Oficjalne otwarcie Balu
20:45 – 21:15 Finał Turnieju Wiedzy Aplikanta
21:15 – 4:00 Zabawa taneczna

W przypadku pytań dotyczących Balu Aplikantów prosimy o kontakt drogą mailową: BalAplikantow2019@gmail.com

#KOMITET_ORGANIZACYJNY_BALU

adw. Jakub Jacyna – Członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie
adw. Monika Rajska – Przewodnicząca Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu,
adw. Michał Pomorski, adw. Joanna Tkaczyk – Zastępcy Przewodniczącej Komisja Integracji Środowiskowej
Aplikanci: Grzegorz Kukowka, Katarzyna Lejman, Michał Magdziak, Maria Kozłowska, Piotr Wojciechowski, Klaudia Górska, Magdalena Szkudlarek-Nowak, Klaudia Łyś, Szymon Studziński.